Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 435

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 15:11)
    nie, Sprinterem z Polski + prom z Dani + 2 dni na Wyspach Owczych.
    To był mój jedyny, jak na razie, wyjazd z biurem podróży, chociaż słowo biuro podróży brzmi w tym przypadku bardzo hucznie - 1-osobowe.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 15:07)
    Aniu dzięki za islandzkie spacery.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 15:05)
    największe wrażenie robi trawa falująca na wietrze...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 15:04)
    to wszystko wypływa spod lodowca, ilość wody robi wrażenie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 15:01)
    przełom sierpnia i września, ale nie było zimno, jedynie trochę wiało na otwartych przestrzeniach.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 14:57)
    to były pierwsze kaprysy akumulatorka.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 14:56)
    nasi też tam byli.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 14:55)
    a co tam...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 14:54)
    Wiking.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (28.01.2013 11:24)
    Marcinie, należą Ci się kolejne słowa pochwały za piękną podróż i wspaniałą relację.
    Jestem pod wrażeniem wielkości miasta, jego historii i przede wszystkim teraźniejszości i wielkich zmian jakie się tam dzieją.