Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 428

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 20:34)
    i to z Polski rodem.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 9:31)
    witaj,
    a ja dość często widzę Ciebie on line na portalu i byłam pewna, że masz już jakieś zdjęcia.
    Jeżeli nie to zapraszam Cię do wklejania swoich zdjęć, w razie kłopotów pomożemy. My już podróżujemy tutaj już jakieś 4 lata i każdy podróżnik jest mile widziany.
    pozdrawiam
  3. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 9:21)
    Natalko, dziękuję za zaproszenie i witam w naszej Kolumberowej społeczności.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (30.01.2013 20:59)
    tego nie znam.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (30.01.2013 20:58)
    a wiesz, że to całkiem możliwe, nocą zorze malują wyspę...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (30.01.2013 20:56)
    takie widoki jak zwykle bezcenne są...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (30.01.2013 20:56)
    mnie się też tak kojarzy.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (30.01.2013 20:54)
    nie, przylazło gdzieś znad Grenlandii.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (30.01.2013 20:45)
    u nas dziś pierwszy dzień roztopów, ale myślę, że na wiosnę jeszcze jest czas, luty potrafi pokazać mroźnego pazura.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (30.01.2013 9:55)
    po drodze, ale na nieczynnym kempingu.