Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 428
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
i to z Polski rodem.
-
witaj,
a ja dość często widzę Ciebie on line na portalu i byłam pewna, że masz już jakieś zdjęcia.
Jeżeli nie to zapraszam Cię do wklejania swoich zdjęć, w razie kłopotów pomożemy. My już podróżujemy tutaj już jakieś 4 lata i każdy podróżnik jest mile widziany.
pozdrawiam
-
Natalko, dziękuję za zaproszenie i witam w naszej Kolumberowej społeczności.
-
tego nie znam.
-
a wiesz, że to całkiem możliwe, nocą zorze malują wyspę...
-
takie widoki jak zwykle bezcenne są...
-
mnie się też tak kojarzy.
-
nie, przylazło gdzieś znad Grenlandii.
-
u nas dziś pierwszy dzień roztopów, ale myślę, że na wiosnę jeszcze jest czas, luty potrafi pokazać mroźnego pazura.
-
po drodze, ale na nieczynnym kempingu.
-
i to z Polski rodem.
-
witaj,
a ja dość często widzę Ciebie on line na portalu i byłam pewna, że masz już jakieś zdjęcia.
Jeżeli nie to zapraszam Cię do wklejania swoich zdjęć, w razie kłopotów pomożemy. My już podróżujemy tutaj już jakieś 4 lata i każdy podróżnik jest mile widziany.
pozdrawiam -
Natalko, dziękuję za zaproszenie i witam w naszej Kolumberowej społeczności.
-
tego nie znam.
-
a wiesz, że to całkiem możliwe, nocą zorze malują wyspę...
-
takie widoki jak zwykle bezcenne są...
-
mnie się też tak kojarzy.
-
nie, przylazło gdzieś znad Grenlandii.
-
u nas dziś pierwszy dzień roztopów, ale myślę, że na wiosnę jeszcze jest czas, luty potrafi pokazać mroźnego pazura.
-
po drodze, ale na nieczynnym kempingu.