Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 422

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 18:38)
    to najpotężniejszy wodospad Europy, przynajmniej jeżeli chodzi o przepływ wody.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 18:37)
    to Wam zdradzę: kamienie to ściany chałupy, a okienko jest z 15 metrów z tyłu, na ściance drugiej chałupy
  3. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 18:30)
    Margerze, nie chciałam Cię urazić faktem czy przeczytałeś tekst czy nie. Wiem, że razem z Marcinem jesteście uważnymi czytelnikami. Może mnie się wydawało, że to jest jasno napisane. Nieważne, przepraszam.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 14:59)
    witaj, to miło m, że uczysz się w Poznaniu, a na jakim kierunku?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 14:57)
    witaj Qniu, cieszę się, że przepływając przez kolumberskie morza i oceany przybiłeś również i do mojego portu.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 14:53)
    czyli długo i szczęśliwie będziesz sobie dyndać.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 9:40)
    powtórzę za Piotrkiem:

    ...Kuuuuuuubduuuuuuu!!!!!!!...

    ...Kuuuuuuubduuuuuuu!!!!!!!...

    ...Kuuuuuuubduuuuuuu!!!!!!!...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 9:37)
    a ja dziekuję za islandzkie spacery.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 9:34)
    Powsinówko, gdzież nam przepadłaś, tęsknimy za Tobą.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 9:33)
    nic to, i tak wszyscy skupiają uwagę na haczykach i otworkach...