Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 421
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
świąteczne dekoracje są zawsze ładne.
-
ja dotrwałam tu do końca, bo lubię krótkie wycieczki rowerowe za miasto, dodatkowo zaintrygowały mnie fajnie brzmiące nazwy miejscowości.
W sumie takie wycieczki są ciekawe, bo zawsze możemy się dowiedzieć czegoś ciekawego o okolicy, w której mieszkamy.
-
klameczka super.
-
sorki, ale musiałam usunąć, za bardzo biło czerwienią.
-
a mnie się to podoba.
-
tego Smoku nie wiedziałam, będę musiała spróbować.
-
uwielbiam te słupy z tą elektryką, zawsze podziwiam.
-
Ja już wróciłam po raz kolejny, trochę doczytując tu i tam, ale największe wrażenie robi na mnie mapa - kobieto, gdzie tam Cię poniosło....
-
tylko nam Ciebie brak, Ciebie brak....
-
dobre....
-
świąteczne dekoracje są zawsze ładne.
-
ja dotrwałam tu do końca, bo lubię krótkie wycieczki rowerowe za miasto, dodatkowo zaintrygowały mnie fajnie brzmiące nazwy miejscowości.
W sumie takie wycieczki są ciekawe, bo zawsze możemy się dowiedzieć czegoś ciekawego o okolicy, w której mieszkamy. -
klameczka super.
-
sorki, ale musiałam usunąć, za bardzo biło czerwienią.
-
a mnie się to podoba.
-
tego Smoku nie wiedziałam, będę musiała spróbować.
-
uwielbiam te słupy z tą elektryką, zawsze podziwiam.
-
Ja już wróciłam po raz kolejny, trochę doczytując tu i tam, ale największe wrażenie robi na mnie mapa - kobieto, gdzie tam Cię poniosło....
-
tylko nam Ciebie brak, Ciebie brak....
-
dobre....