Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 421

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (04.02.2013 11:57)
    świąteczne dekoracje są zawsze ładne.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (04.02.2013 11:55)
    ja dotrwałam tu do końca, bo lubię krótkie wycieczki rowerowe za miasto, dodatkowo zaintrygowały mnie fajnie brzmiące nazwy miejscowości.
    W sumie takie wycieczki są ciekawe, bo zawsze możemy się dowiedzieć czegoś ciekawego o okolicy, w której mieszkamy.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (04.02.2013 11:41)
    klameczka super.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (04.02.2013 11:18)
    sorki, ale musiałam usunąć, za bardzo biło czerwienią.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (04.02.2013 11:15)
    a mnie się to podoba.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (04.02.2013 10:34)
    tego Smoku nie wiedziałam, będę musiała spróbować.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (04.02.2013 10:32)
    uwielbiam te słupy z tą elektryką, zawsze podziwiam.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 18:47)
    Ja już wróciłam po raz kolejny, trochę doczytując tu i tam, ale największe wrażenie robi na mnie mapa - kobieto, gdzie tam Cię poniosło....
  9. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 18:43)
    tylko nam Ciebie brak, Ciebie brak....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 18:41)
    dobre....