Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 411

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:49)
    piwo w strefie kibica też osiągało ceny jak na Batorym...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:48)
    dzięki za wspólne kibicowanie...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:39)
    3 maźnięcia pędzelkiem...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:25)
    babalena, aleflur, calleh, adaola, aniachal - parowozy dziękują za wizytę i zapraszają do Wolsztyna.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:24)
    dzięki za wizytę i liczne komentarze.
    W sumie reaktywacja tej podróży przywołała wiele miłych wspomnień i miłych chwil. Takie imprezy powinny być u nas częściej abyśmy mogli się wyrwać z tego naszego piekiełka kłótni i nienawiści.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:20)
    nawet chciałam taką kupić ale cena zaporowa, uefoska była.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:18)
    tak źle a tak nie dobrze.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:12)
    w Poznaniu ścieżek rowerowych trochę jest i ciągle przybywa, przy ładnej pogodzie jeździ naprawdę dużo ludzi.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:10)
    dopchałam się do ławeczki, to lepiej widać.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 22:05)
    temu się zapewne nie podobało, bo nie wszedł na stadion. Weszli jego koledzy a jego wychaczyli bramkarze, coś było nie tak z jego biletem, szkoda...