Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 413

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 19:27)
    ładny spacer i widzę, że pogoda dopisała a wtedy dobrze się pstryka fotki.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 19:14)
    parowozy dziękują za wizytę.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 19:14)
    dzięki za wizytę i plusy.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 19:13)
    dziękuję za wycieczkę parowozem.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 19:08)
    wszystkie lokomotywy były były wypucowane i się świeciły.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 19:05)
    to już był odpoczynek i pozowanie do zdjęć.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.02.2013 12:20)
    Piotrze, zabieraj Kubusia, pieluchy i zapraszam do Wolsztyna...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 22:21)
    pradziadek kamperów...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 22:11)
    ja byłam pierwszy raz w życiu przed stadionem i takie zbieractwo też widziałam po raz pierwszy, ale pomysłowe jest.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 22:10)
    no ten jakiś zagubiony był....