Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 413
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ładny spacer i widzę, że pogoda dopisała a wtedy dobrze się pstryka fotki.
-
parowozy dziękują za wizytę.
-
dzięki za wizytę i plusy.
-
dziękuję za wycieczkę parowozem.
-
wszystkie lokomotywy były były wypucowane i się świeciły.
-
to już był odpoczynek i pozowanie do zdjęć.
-
Piotrze, zabieraj Kubusia, pieluchy i zapraszam do Wolsztyna...
-
pradziadek kamperów...
-
ja byłam pierwszy raz w życiu przed stadionem i takie zbieractwo też widziałam po raz pierwszy, ale pomysłowe jest.
-
no ten jakiś zagubiony był....
-
ładny spacer i widzę, że pogoda dopisała a wtedy dobrze się pstryka fotki.
-
parowozy dziękują za wizytę.
-
dzięki za wizytę i plusy.
-
dziękuję za wycieczkę parowozem.
-
wszystkie lokomotywy były były wypucowane i się świeciły.
-
to już był odpoczynek i pozowanie do zdjęć.
-
Piotrze, zabieraj Kubusia, pieluchy i zapraszam do Wolsztyna...
-
pradziadek kamperów...
-
ja byłam pierwszy raz w życiu przed stadionem i takie zbieractwo też widziałam po raz pierwszy, ale pomysłowe jest.
-
no ten jakiś zagubiony był....