Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 409

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:46)
    brakuje leżaczka...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:32)
    lubię takie ujęcia...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:32)
    pięknie się prezentują.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:11)
    i te mgiełki snujące się między palmami...piękne.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:10)
    magia...super zdjęcie.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:09)
    piękne...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:08)
    tego lotu balonem to Ci zazdraszczam, też bym tak chciała.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:06)
    ale tego się nie dowiemy.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:05)
    ładniej niż za dnia.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (08.02.2013 10:04)
    super wygląda.