Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 409
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
brakuje leżaczka...
-
lubię takie ujęcia...
-
pięknie się prezentują.
-
i te mgiełki snujące się między palmami...piękne.
-
magia...super zdjęcie.
-
piękne...
-
tego lotu balonem to Ci zazdraszczam, też bym tak chciała.
-
ale tego się nie dowiemy.
-
ładniej niż za dnia.
-
super wygląda.
-
brakuje leżaczka...
-
lubię takie ujęcia...
-
pięknie się prezentują.
-
i te mgiełki snujące się między palmami...piękne.
-
magia...super zdjęcie.
-
piękne...
-
tego lotu balonem to Ci zazdraszczam, też bym tak chciała.
-
ale tego się nie dowiemy.
-
ładniej niż za dnia.
-
super wygląda.