Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 401
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
polecam, będziesz długo pod wrażeniem....
-
obiektyw był skupiony na Monice i Agnieszce, ale to możliwe.
-
za chlebek, oczywiście.
-
Aniu, dęby dziękują Ci za plusiki i za chebek....
-
Dino jest jednym z filarów, dzięki niemu wystawa wyglądała tak jak wyglądała, czyli w blasku.
-
Super miejsce, parowozy jednak mają swój urok i czarują nas od wielu lat.
Polecam parowozownie w Wolsztynie, też super miejsce.
-
Piotrze, dzięki za spacer...
-
ten cmentarz jest jednym z ładniejszych ale może to za sprawą tego, że objęty jest ochroną, inaczej już nowe pochówki już by przykryły stare.
Pamiętam z dzieciństwa cmentarz przy ul. Wiśniowej, byłam niedawno, chyba stracił swój dawny urok.
Też lubię odwiedzać cmentarze, wyciszają...
-
raczej tak.
-
Islandia również dziękuje za wizytę i plusiki.
-
polecam, będziesz długo pod wrażeniem....
-
obiektyw był skupiony na Monice i Agnieszce, ale to możliwe.
-
za chlebek, oczywiście.
-
Aniu, dęby dziękują Ci za plusiki i za chebek....
-
Dino jest jednym z filarów, dzięki niemu wystawa wyglądała tak jak wyglądała, czyli w blasku.
-
Super miejsce, parowozy jednak mają swój urok i czarują nas od wielu lat.
Polecam parowozownie w Wolsztynie, też super miejsce. -
Piotrze, dzięki za spacer...
-
ten cmentarz jest jednym z ładniejszych ale może to za sprawą tego, że objęty jest ochroną, inaczej już nowe pochówki już by przykryły stare.
Pamiętam z dzieciństwa cmentarz przy ul. Wiśniowej, byłam niedawno, chyba stracił swój dawny urok.
Też lubię odwiedzać cmentarze, wyciszają... -
raczej tak.
-
Islandia również dziękuje za wizytę i plusiki.