Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 399
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
nie pamiętam, kilka zdjęć szopowałam...
-
niebo było wyjątkowo czyściutkie, pełne gwiazd, ale ja mam za ciemne obiektywy na takie fotki.
-
od czasu do czasu coś mi się uda...
-
dzięki.
-
już nie pamiętam, czy to nie za sprawą PS, bo czasami eksperymentuję.
-
na polanie jest w sumie chyba pięć gniazd boćków. To był rok z powodzią i po powodzi wszystkie gniazda były puste.
-
ja bawię się od czasu do czasu. Nie lubię mocnej ingerencji w zdjęcie a program Machinery taki jest, ale mam jeszcze inny, który jest delikatny, pomaga opanować dużą rozpiętość tonalną, ale robi to delikatnie i zdjęcia są ładne.
Ale lubię HDR np. na zdjęciach ze starymi cegłami czy murami, to mi się podoba...jak pisałam od czasu do czasu.
-
starałam się schować słonko za gałęzią.
-
nie, kilka pierwszych zdjęć zrobiłam, niechcący, z ustawioną EV.
-
nie, nie teraz jest połowę mniejszy.
-
nie pamiętam, kilka zdjęć szopowałam...
-
niebo było wyjątkowo czyściutkie, pełne gwiazd, ale ja mam za ciemne obiektywy na takie fotki.
-
od czasu do czasu coś mi się uda...
-
dzięki.
-
już nie pamiętam, czy to nie za sprawą PS, bo czasami eksperymentuję.
-
na polanie jest w sumie chyba pięć gniazd boćków. To był rok z powodzią i po powodzi wszystkie gniazda były puste.
-
ja bawię się od czasu do czasu. Nie lubię mocnej ingerencji w zdjęcie a program Machinery taki jest, ale mam jeszcze inny, który jest delikatny, pomaga opanować dużą rozpiętość tonalną, ale robi to delikatnie i zdjęcia są ładne.
Ale lubię HDR np. na zdjęciach ze starymi cegłami czy murami, to mi się podoba...jak pisałam od czasu do czasu. -
starałam się schować słonko za gałęzią.
-
nie, kilka pierwszych zdjęć zrobiłam, niechcący, z ustawioną EV.
-
nie, nie teraz jest połowę mniejszy.