Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 399

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:48)
    nie pamiętam, kilka zdjęć szopowałam...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:47)
    niebo było wyjątkowo czyściutkie, pełne gwiazd, ale ja mam za ciemne obiektywy na takie fotki.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:45)
    od czasu do czasu coś mi się uda...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:44)
    dzięki.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:44)
    już nie pamiętam, czy to nie za sprawą PS, bo czasami eksperymentuję.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:42)
    na polanie jest w sumie chyba pięć gniazd boćków. To był rok z powodzią i po powodzi wszystkie gniazda były puste.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:40)
    ja bawię się od czasu do czasu. Nie lubię mocnej ingerencji w zdjęcie a program Machinery taki jest, ale mam jeszcze inny, który jest delikatny, pomaga opanować dużą rozpiętość tonalną, ale robi to delikatnie i zdjęcia są ładne.
    Ale lubię HDR np. na zdjęciach ze starymi cegłami czy murami, to mi się podoba...jak pisałam od czasu do czasu.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:32)
    starałam się schować słonko za gałęzią.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:30)
    nie, kilka pierwszych zdjęć zrobiłam, niechcący, z ustawioną EV.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:28)
    nie, nie teraz jest połowę mniejszy.