Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 403

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 18:55)
    przez moment mi się wydawało, że zmieniała się czcionka, chyba za długo siedzę przed monitorem....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 16:31)
    czy mi się wydaje, czy czcionka się zmieniła?
  3. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 15:53)
    wielkie dzięki Margerze, Tobie i pozostałym gościom.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 15:49)
    Mariuszu, dęby dziękują za wizytę i miłe słowa.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 15:47)
    mam nadzieję, że już niedługo zrealizujesz te marzenia i to pod tym drzewem.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 15:34)
    pierwszy raz mi się takie coś udało...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 15:16)
    teraz jest dużo mniejszy.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 15:15)
    Sagnieszka, Dino i Chris.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 15:14)
    ten beton, na dole po prawej, to fragment drogi dojazdowej na polanę.
    Jak na ironię losu, na focenie sesji powodziowej była ładna pogoda.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 15:11)
    całkiem możliwe, tak mi się przyglądał....