Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 403
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
przez moment mi się wydawało, że zmieniała się czcionka, chyba za długo siedzę przed monitorem....
-
czy mi się wydaje, czy czcionka się zmieniła?
-
wielkie dzięki Margerze, Tobie i pozostałym gościom.
-
Mariuszu, dęby dziękują za wizytę i miłe słowa.
-
mam nadzieję, że już niedługo zrealizujesz te marzenia i to pod tym drzewem.
-
pierwszy raz mi się takie coś udało...
-
teraz jest dużo mniejszy.
-
Sagnieszka, Dino i Chris.
-
ten beton, na dole po prawej, to fragment drogi dojazdowej na polanę.
Jak na ironię losu, na focenie sesji powodziowej była ładna pogoda.
-
całkiem możliwe, tak mi się przyglądał....
-
przez moment mi się wydawało, że zmieniała się czcionka, chyba za długo siedzę przed monitorem....
-
czy mi się wydaje, czy czcionka się zmieniła?
-
wielkie dzięki Margerze, Tobie i pozostałym gościom.
-
Mariuszu, dęby dziękują za wizytę i miłe słowa.
-
mam nadzieję, że już niedługo zrealizujesz te marzenia i to pod tym drzewem.
-
pierwszy raz mi się takie coś udało...
-
teraz jest dużo mniejszy.
-
Sagnieszka, Dino i Chris.
-
ten beton, na dole po prawej, to fragment drogi dojazdowej na polanę.
Jak na ironię losu, na focenie sesji powodziowej była ładna pogoda. -
całkiem możliwe, tak mi się przyglądał....