Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 400

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 21:13)
    odpozdrawiamy.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 20:52)
    witaj Agnieszko, dawno nie widziana....
  3. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 20:39)
    jeszcze raz dziękuję za pomoc i czas spędzony w mojej galerii. Twoje podpisy są dla mnie bezcenne.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 20:28)
    ja też się piszę, oczywiście, termin dowolny, dostosuję się.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 20:27)
    dziękując za wizytę zapraszam tutaj:
    http://kolumber.pl/g/146946-zlot%20%22Pod%20Pi%C4%99cioma%20D%C4%99bami%22#comment395822
  6. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 19:52)
    tak.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 19:51)
    Olgo, ja w ogóle tego nie kwestionuję, wierzę Ci na słowo.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 19:15)
    plus Papież z tyłu, na ścianie...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 18:39)
    dziękuję za spacer po Gdańsku i podpowiedzi nazw...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (13.02.2013 18:36)
    wszyscy kibicowali, nawet Neptun.