Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 400
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
odpozdrawiamy.
-
witaj Agnieszko, dawno nie widziana....
-
jeszcze raz dziękuję za pomoc i czas spędzony w mojej galerii. Twoje podpisy są dla mnie bezcenne.
-
ja też się piszę, oczywiście, termin dowolny, dostosuję się.
-
dziękując za wizytę zapraszam tutaj:
http://kolumber.pl/g/146946-zlot%20%22Pod%20Pi%C4%99cioma%20D%C4%99bami%22#comment395822
-
tak.
-
Olgo, ja w ogóle tego nie kwestionuję, wierzę Ci na słowo.
-
plus Papież z tyłu, na ścianie...
-
dziękuję za spacer po Gdańsku i podpowiedzi nazw...
-
wszyscy kibicowali, nawet Neptun.
-
odpozdrawiamy.
-
witaj Agnieszko, dawno nie widziana....
-
jeszcze raz dziękuję za pomoc i czas spędzony w mojej galerii. Twoje podpisy są dla mnie bezcenne.
-
ja też się piszę, oczywiście, termin dowolny, dostosuję się.
-
dziękując za wizytę zapraszam tutaj:
http://kolumber.pl/g/146946-zlot%20%22Pod%20Pi%C4%99cioma%20D%C4%99bami%22#comment395822 -
tak.
-
Olgo, ja w ogóle tego nie kwestionuję, wierzę Ci na słowo.
-
plus Papież z tyłu, na ścianie...
-
dziękuję za spacer po Gdańsku i podpowiedzi nazw...
-
wszyscy kibicowali, nawet Neptun.