Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 393

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 14:11)
    rzeczywiście perełka, pięknie wygląda.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 14:09)
    dopodróżowałam do końca, super wyjazd, czekam na ciąg dalszy.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 14:03)
    kapać się .....nie kąpać się.....
  4. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 14:02)
    na tym portalu pożeraczem dziewic jest Smok...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 14:00)
    wygląda bajkowo.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 13:56)
    całkiem ładne.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 13:48)
    dla takich widoków zawsze warto wstać o świcie, a nawet w ogóle nie kłaść się spać...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 13:40)
    pozdrawiam Pana Twardowskiego.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 13:38)
    pięknie wygląda...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 13:37)
    bardzo lubię miasto w nocnej iluminacji.