Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 391
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
nie pytałam.
-
byle kury nie przestały się nieść...
-
mieli przerwę na papierocha
-
ale poradził sobie...
-
Renatko, my cały czas czekamy na relację z Gruzji i Armenii...
-
sprawdziłam, to jest Zielona Brama.
-
chyba tak, ale nazwy nie pamiętam.
-
nie wiem.
-
o kurczę, zaczynam się bać...
-
hi, hi, hi...nie znałam.
-
nie pytałam.
-
byle kury nie przestały się nieść...
-
mieli przerwę na papierocha
-
ale poradził sobie...
-
Renatko, my cały czas czekamy na relację z Gruzji i Armenii...
-
sprawdziłam, to jest Zielona Brama.
-
chyba tak, ale nazwy nie pamiętam.
-
nie wiem.
-
o kurczę, zaczynam się bać...
-
hi, hi, hi...nie znałam.