Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 391

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 21:55)
    nie pytałam.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 21:55)
    byle kury nie przestały się nieść...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 21:53)
    mieli przerwę na papierocha
  4. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 21:52)
    ale poradził sobie...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 19:10)
    Renatko, my cały czas czekamy na relację z Gruzji i Armenii...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 18:40)
    sprawdziłam, to jest Zielona Brama.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 18:35)
    chyba tak, ale nazwy nie pamiętam.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 18:34)
    nie wiem.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 11:53)
    o kurczę, zaczynam się bać...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 11:51)
    hi, hi, hi...nie znałam.