Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 395
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Ładne miasteczko, ja co prawda limit wizyt w Czechach już wyczerpałam, ale chętnie oglądam zdjęcia.
-
wszystkie kamieniczki, odnowione, wyglądają wspaniale.
-
bardzo ładnie się prezentuje.
-
Piotrze, dziękuję za spacer po Gdańsku i komentarze.
-
te błędy pojawiają się i znikają, widocznie teraz powróciły...
ja już trochę przywykłam do tego i do tego, że Kolumber jest bardzo wymagający, i od swoich Userów wymaga dużo cierpliwości...
-
Marcinie, przynoszę Ci pozdrowienia od Starego Marycha. Ale to jedyne dobre wiadomości, obejrzałam co mogłam w promieniu 50 m dookoła pomnika i nie znalazłam żadnych oznaczeń trasy EuroVelo 9. Przy SM nawet nie ma za bardzo ścieżki rowerowej, przeszłam cały deptak, czyli ul. Półwiejską i też nic nie znalazłam. Jak to wszystko jest w stanie "budowy" to może jeszcze nie jest naniesione, sama nie wiem.
-
Miło zobaczyć kolejną ciekawą wycieczkę pokazaną Twoim obiektywem.
Jeszcze tam nie byłam, chętnie obejrzałam.
-
Timu, może aparat trzeba było trochę "obabulić" to by dłużej działał. A obiektyw może uda się naprawić.
-
Krysia, Dinuśka trza "przekonać".
-
Zrobiłam tę sesję dla odmiany, bo pomyślałam sobie, że kolory to wszyscy robią.
Też lubię Gdańsk i przydałby się jakiś kilkudniowy wyjazd, bo kilka godzin to stanowczo za mało jak na tak piękne miasto.
-
Ładne miasteczko, ja co prawda limit wizyt w Czechach już wyczerpałam, ale chętnie oglądam zdjęcia.
-
wszystkie kamieniczki, odnowione, wyglądają wspaniale.
-
bardzo ładnie się prezentuje.
-
Piotrze, dziękuję za spacer po Gdańsku i komentarze.
-
te błędy pojawiają się i znikają, widocznie teraz powróciły...
ja już trochę przywykłam do tego i do tego, że Kolumber jest bardzo wymagający, i od swoich Userów wymaga dużo cierpliwości... -
Marcinie, przynoszę Ci pozdrowienia od Starego Marycha. Ale to jedyne dobre wiadomości, obejrzałam co mogłam w promieniu 50 m dookoła pomnika i nie znalazłam żadnych oznaczeń trasy EuroVelo 9. Przy SM nawet nie ma za bardzo ścieżki rowerowej, przeszłam cały deptak, czyli ul. Półwiejską i też nic nie znalazłam. Jak to wszystko jest w stanie "budowy" to może jeszcze nie jest naniesione, sama nie wiem.
-
Miło zobaczyć kolejną ciekawą wycieczkę pokazaną Twoim obiektywem.
Jeszcze tam nie byłam, chętnie obejrzałam. -
Timu, może aparat trzeba było trochę "obabulić" to by dłużej działał. A obiektyw może uda się naprawić.
-
Krysia, Dinuśka trza "przekonać".
-
Zrobiłam tę sesję dla odmiany, bo pomyślałam sobie, że kolory to wszyscy robią.
Też lubię Gdańsk i przydałby się jakiś kilkudniowy wyjazd, bo kilka godzin to stanowczo za mało jak na tak piękne miasto.