Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 395

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (19.02.2013 19:14)
    Ładne miasteczko, ja co prawda limit wizyt w Czechach już wyczerpałam, ale chętnie oglądam zdjęcia.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (19.02.2013 19:04)
    wszystkie kamieniczki, odnowione, wyglądają wspaniale.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (19.02.2013 19:02)
    bardzo ładnie się prezentuje.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (19.02.2013 18:58)
    Piotrze, dziękuję za spacer po Gdańsku i komentarze.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (19.02.2013 11:44)
    te błędy pojawiają się i znikają, widocznie teraz powróciły...
    ja już trochę przywykłam do tego i do tego, że Kolumber jest bardzo wymagający, i od swoich Userów wymaga dużo cierpliwości...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (18.02.2013 14:56)
    Marcinie, przynoszę Ci pozdrowienia od Starego Marycha. Ale to jedyne dobre wiadomości, obejrzałam co mogłam w promieniu 50 m dookoła pomnika i nie znalazłam żadnych oznaczeń trasy EuroVelo 9. Przy SM nawet nie ma za bardzo ścieżki rowerowej, przeszłam cały deptak, czyli ul. Półwiejską i też nic nie znalazłam. Jak to wszystko jest w stanie "budowy" to może jeszcze nie jest naniesione, sama nie wiem.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (18.02.2013 14:48)
    Miło zobaczyć kolejną ciekawą wycieczkę pokazaną Twoim obiektywem.
    Jeszcze tam nie byłam, chętnie obejrzałam.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (17.02.2013 19:51)
    Timu, może aparat trzeba było trochę "obabulić" to by dłużej działał. A obiektyw może uda się naprawić.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (17.02.2013 19:30)
    Krysia, Dinuśka trza "przekonać".
  10. iwonka55h
    iwonka55h (17.02.2013 9:57)
    Zrobiłam tę sesję dla odmiany, bo pomyślałam sobie, że kolory to wszyscy robią.
    Też lubię Gdańsk i przydałby się jakiś kilkudniowy wyjazd, bo kilka godzin to stanowczo za mało jak na tak piękne miasto.