Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 394

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 10:17)
    piękna podróż, jeszcze wrócę.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (22.02.2013 9:55)
    z góry super widok.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (21.02.2013 17:49)
    Ładna wycieczka, ja też bardzo lubię takie wulkaniczne wyspy.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (20.02.2013 23:28)
    dęby dziękują za nocny spacer po polanie dębowej, że też się duchów nie bałeś?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (20.02.2013 23:26)
    nie..
  6. iwonka55h
    iwonka55h (20.02.2013 23:25)
    jeszcze księżyc na warcie pozostał
  7. iwonka55h
    iwonka55h (20.02.2013 23:20)
    no prawie....
  8. iwonka55h
    iwonka55h (19.02.2013 19:39)
    W sumie fajna wycieczka, nie przejmuj się brakiem pogody. Ja trochę jeździłam rowerem i wiem, że po jakimś czasie w pamięci zostaną tylko miłe wspomnienia a o tym co niemiłe wspomina się ze śmiechem.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (19.02.2013 19:34)
    niczym enty z Tolkiena.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (19.02.2013 19:29)
    samochody jak samochody, ale architektura tych domków ładna jest.