Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 394
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
piękna podróż, jeszcze wrócę.
-
z góry super widok.
-
Ładna wycieczka, ja też bardzo lubię takie wulkaniczne wyspy.
-
dęby dziękują za nocny spacer po polanie dębowej, że też się duchów nie bałeś?
-
nie..
-
jeszcze księżyc na warcie pozostał
-
no prawie....
-
W sumie fajna wycieczka, nie przejmuj się brakiem pogody. Ja trochę jeździłam rowerem i wiem, że po jakimś czasie w pamięci zostaną tylko miłe wspomnienia a o tym co niemiłe wspomina się ze śmiechem.
-
niczym enty z Tolkiena.
-
samochody jak samochody, ale architektura tych domków ładna jest.
-
piękna podróż, jeszcze wrócę.
-
z góry super widok.
-
Ładna wycieczka, ja też bardzo lubię takie wulkaniczne wyspy.
-
dęby dziękują za nocny spacer po polanie dębowej, że też się duchów nie bałeś?
-
nie..
-
jeszcze księżyc na warcie pozostał
-
no prawie....
-
W sumie fajna wycieczka, nie przejmuj się brakiem pogody. Ja trochę jeździłam rowerem i wiem, że po jakimś czasie w pamięci zostaną tylko miłe wspomnienia a o tym co niemiłe wspomina się ze śmiechem.
-
niczym enty z Tolkiena.
-
samochody jak samochody, ale architektura tych domków ładna jest.