Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 389
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
bardzo ciekawa konstrukcja, grunt, że jest ciepła woda.
-
ekstra.
-
tego gościa lubię najbardziej.
-
wygląda jak domek baba-jagi.
-
pamiętam takie walizki z dzieciństwa.
-
ramka ekstra.
-
bardzo oryginalny pomysł.
-
z tymi winogronkami wygląda klimatycznie.
-
to z dala od centrum bardzo mi się podoba.
-
miasto nocą zawsze ładnie wygląda.
-
bardzo ciekawa konstrukcja, grunt, że jest ciepła woda.
-
ekstra.
-
tego gościa lubię najbardziej.
-
wygląda jak domek baba-jagi.
-
pamiętam takie walizki z dzieciństwa.
-
ramka ekstra.
-
bardzo oryginalny pomysł.
-
z tymi winogronkami wygląda klimatycznie.
-
to z dala od centrum bardzo mi się podoba.
-
miasto nocą zawsze ładnie wygląda.