Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 389

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 22:05)
    bardzo ciekawa konstrukcja, grunt, że jest ciepła woda.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 22:01)
    ekstra.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:58)
    tego gościa lubię najbardziej.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:57)
    wygląda jak domek baba-jagi.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:56)
    pamiętam takie walizki z dzieciństwa.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:54)
    ramka ekstra.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:51)
    bardzo oryginalny pomysł.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:50)
    z tymi winogronkami wygląda klimatycznie.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:47)
    to z dala od centrum bardzo mi się podoba.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:46)
    miasto nocą zawsze ładnie wygląda.