Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 390
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ale super miejsce....
-
piękna fotka...
-
druga
-
Ciekawa wycieczka, te wysokie klify w Angli często pojawiają się w różnych podróżach i rzeczywiście są bardzo ładne...
-
mnie już irytuje ilość turystów.
-
wygląda imponująco...
-
Ładne zdjęcia, brakuje mi tylko literek z opisem.
-
to jest jakaś idea.
-
Krysia już ze 2 lata temu mówiła, że jest szansa na rewitalizację, ale jak długo jeszcze ma czekać?
-
kto wie, może nawet do futerału więcej by zebrał, bo łatwiej z daleka trafić.
-
ale super miejsce....
-
piękna fotka...
-
druga
-
Ciekawa wycieczka, te wysokie klify w Angli często pojawiają się w różnych podróżach i rzeczywiście są bardzo ładne...
-
mnie już irytuje ilość turystów.
-
wygląda imponująco...
-
Ładne zdjęcia, brakuje mi tylko literek z opisem.
-
to jest jakaś idea.
-
Krysia już ze 2 lata temu mówiła, że jest szansa na rewitalizację, ale jak długo jeszcze ma czekać?
-
kto wie, może nawet do futerału więcej by zebrał, bo łatwiej z daleka trafić.