Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 390

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:43)
    ale super miejsce....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:41)
    piękna fotka...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 21:39)
    druga
  4. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 14:17)
    Ciekawa wycieczka, te wysokie klify w Angli często pojawiają się w różnych podróżach i rzeczywiście są bardzo ładne...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 13:40)
    mnie już irytuje ilość turystów.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 13:38)
    wygląda imponująco...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (24.02.2013 13:34)
    Ładne zdjęcia, brakuje mi tylko literek z opisem.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 22:03)
    to jest jakaś idea.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 22:01)
    Krysia już ze 2 lata temu mówiła, że jest szansa na rewitalizację, ale jak długo jeszcze ma czekać?
  10. iwonka55h
    iwonka55h (23.02.2013 21:59)
    kto wie, może nawet do futerału więcej by zebrał, bo łatwiej z daleka trafić.