Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 383
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
nie kaskada z kamieni dla wodospadu.
-
jesień jest tak samo zaczarowana jak wiosna.
-
jestem ciekawa czy można wejść wieczorem na jakąś sesję, widziałam gdzieś zdjęcia, super....
-
ale z drugiej strony.
-
ja polegam już przy angielskim, więc nie masz się czego wstydzić.
-
ogrody i autorka zapraszają do Berlina, naprawdę warto.
-
dzielnica w około to typowe blokowiska DDR-owskie, ale dużo odnawiają to wygląda coraz ładniej, widoki z pewnością ładne.
-
delegacji i Kolumbera.
-
tak się domyślam...
-
Margerze, Czarmirze, Bershko, Irenko - ogrody dziękują za wspólny spacer.
-
nie kaskada z kamieni dla wodospadu.
-
jesień jest tak samo zaczarowana jak wiosna.
-
jestem ciekawa czy można wejść wieczorem na jakąś sesję, widziałam gdzieś zdjęcia, super....
-
ale z drugiej strony.
-
ja polegam już przy angielskim, więc nie masz się czego wstydzić.
-
ogrody i autorka zapraszają do Berlina, naprawdę warto.
-
dzielnica w około to typowe blokowiska DDR-owskie, ale dużo odnawiają to wygląda coraz ładniej, widoki z pewnością ładne.
-
delegacji i Kolumbera.
-
tak się domyślam...
-
Margerze, Czarmirze, Bershko, Irenko - ogrody dziękują za wspólny spacer.