Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 385

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 21:45)
    bardzo lubię to miasto...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 20:46)
    bardzo ładnie wygląda ten wielki hol z zielenią.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 20:44)
    Ja bardzo lubię Berlin i zawsze chętnie oglądam to miasto pokazane innym obiektywem. Ale bardzo jestem zaskoczona Dreznem, byłam tam pod koniec lat 70-tych i byłam bardzo rozczarowana tym miastem, brudne, obskurne ulice, jakby tydzień wcześniej skończyła się wojna, nawet Zwinger mnie nie zachwycił, dziś wygląda bardzo ładnie.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 20:23)
    Marzahny dziękują, odpowiedź w podróży, warto poświęcić trochę czasu na zwiedzanie ogrodów.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 20:20)
    jeżeli chcesz spacerkiem przejść przez wszystkie ogrody to tak, 4-6 godzin, herbatką w ogrodzie chińskim.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 12:24)
    Honsie, ależ proszę się nie denerwować, my tak sobie tylko dyskutujemy
  7. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 11:19)
    na takie ogrody można trafić w wielu miejscach, zawsze wnoszą coś egzotycznego do miejscowej architektury, taki rośliny odpowiednik ogrodów zoologicznych.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 10:34)
    Dzięki i zapraszam, polecam również zwiedzenie ogrodów w Berlinie, piękne miejsce na spacer.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 10:32)
    my też chętnie siedziałyśmy. Będąc następnym razem trafiłyśmy nawet na pokaz parzenia herbaty, bardzo ciekawe było.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 10:26)
    Marcin pisze poniżej, że to pogoda.
    w Picasie pomaga "automatyczny kolor", można by jeszcze pobawić się PS.