Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 385
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
bardzo lubię to miasto...
-
bardzo ładnie wygląda ten wielki hol z zielenią.
-
Ja bardzo lubię Berlin i zawsze chętnie oglądam to miasto pokazane innym obiektywem. Ale bardzo jestem zaskoczona Dreznem, byłam tam pod koniec lat 70-tych i byłam bardzo rozczarowana tym miastem, brudne, obskurne ulice, jakby tydzień wcześniej skończyła się wojna, nawet Zwinger mnie nie zachwycił, dziś wygląda bardzo ładnie.
-
Marzahny dziękują, odpowiedź w podróży, warto poświęcić trochę czasu na zwiedzanie ogrodów.
-
jeżeli chcesz spacerkiem przejść przez wszystkie ogrody to tak, 4-6 godzin, herbatką w ogrodzie chińskim.
-
Honsie, ależ proszę się nie denerwować, my tak sobie tylko dyskutujemy
-
na takie ogrody można trafić w wielu miejscach, zawsze wnoszą coś egzotycznego do miejscowej architektury, taki rośliny odpowiednik ogrodów zoologicznych.
-
Dzięki i zapraszam, polecam również zwiedzenie ogrodów w Berlinie, piękne miejsce na spacer.
-
my też chętnie siedziałyśmy. Będąc następnym razem trafiłyśmy nawet na pokaz parzenia herbaty, bardzo ciekawe było.
-
Marcin pisze poniżej, że to pogoda.
w Picasie pomaga "automatyczny kolor", można by jeszcze pobawić się PS.
-
bardzo lubię to miasto...
-
bardzo ładnie wygląda ten wielki hol z zielenią.
-
Ja bardzo lubię Berlin i zawsze chętnie oglądam to miasto pokazane innym obiektywem. Ale bardzo jestem zaskoczona Dreznem, byłam tam pod koniec lat 70-tych i byłam bardzo rozczarowana tym miastem, brudne, obskurne ulice, jakby tydzień wcześniej skończyła się wojna, nawet Zwinger mnie nie zachwycił, dziś wygląda bardzo ładnie.
-
Marzahny dziękują, odpowiedź w podróży, warto poświęcić trochę czasu na zwiedzanie ogrodów.
-
jeżeli chcesz spacerkiem przejść przez wszystkie ogrody to tak, 4-6 godzin, herbatką w ogrodzie chińskim.
-
Honsie, ależ proszę się nie denerwować, my tak sobie tylko dyskutujemy
-
na takie ogrody można trafić w wielu miejscach, zawsze wnoszą coś egzotycznego do miejscowej architektury, taki rośliny odpowiednik ogrodów zoologicznych.
-
Dzięki i zapraszam, polecam również zwiedzenie ogrodów w Berlinie, piękne miejsce na spacer.
-
my też chętnie siedziałyśmy. Będąc następnym razem trafiłyśmy nawet na pokaz parzenia herbaty, bardzo ciekawe było.
-
Marcin pisze poniżej, że to pogoda.
w Picasie pomaga "automatyczny kolor", można by jeszcze pobawić się PS.