Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 384

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (28.02.2013 16:41)
    jakie to miłe jak człekowi języki obce nie są obce.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (28.02.2013 16:36)
    masz rację, tutaj trochę skromniej.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (28.02.2013 16:33)
    chyba gościu coś knuje.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (28.02.2013 16:31)
    nie znam jego imienia.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (28.02.2013 16:30)
    dwuosobowa delegacja i jeden sympatyk....
  6. iwonka55h
    iwonka55h (28.02.2013 16:29)
    oczywiście....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (28.02.2013 16:27)
    ja byłam tylko w tym, ale ładnie wygląda.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (28.02.2013 9:15)
    będziemy na Ciebie czekać.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 21:48)
    Mam nadzieję, że będziesz miała okazje zobaczyć Berlin nocą, jest równie piękny.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (27.02.2013 21:46)
    Nie znam Heidelbergu, ładne miasto.