Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 384
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
jakie to miłe jak człekowi języki obce nie są obce.
-
masz rację, tutaj trochę skromniej.
-
chyba gościu coś knuje.
-
nie znam jego imienia.
-
dwuosobowa delegacja i jeden sympatyk....
-
oczywiście....
-
ja byłam tylko w tym, ale ładnie wygląda.
-
będziemy na Ciebie czekać.
-
Mam nadzieję, że będziesz miała okazje zobaczyć Berlin nocą, jest równie piękny.
-
Nie znam Heidelbergu, ładne miasto.
-
jakie to miłe jak człekowi języki obce nie są obce.
-
masz rację, tutaj trochę skromniej.
-
chyba gościu coś knuje.
-
nie znam jego imienia.
-
dwuosobowa delegacja i jeden sympatyk....
-
oczywiście....
-
ja byłam tylko w tym, ale ładnie wygląda.
-
będziemy na Ciebie czekać.
-
Mam nadzieję, że będziesz miała okazje zobaczyć Berlin nocą, jest równie piękny.
-
Nie znam Heidelbergu, ładne miasto.