Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 373

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (13.03.2013 16:49)
    ja też uwielbiam...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (13.03.2013 11:26)
    ja też nie znoszę wątróbek + pieczarki też unikam.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (13.03.2013 11:26)
    rowery pożyczaliście czy z domu targane?
  4. iwonka55h
    iwonka55h (13.03.2013 10:24)
    po obejrzeniu Twojej podróży też nabrałam ochoty aby "ponudzić się w duńskich, jesiennych klimatach trochę dłużej..." Najbardziej podobają mi się te puste plaże, po których można łazić i łazić...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (12.03.2013 9:02)
    Leszku, dziękuję za wieczorny spacer po mojej galerii.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2013 19:54)
    ja wiem, że tam jest pięknie. Mi się marzy zwiedzanie Jury na rowerku latem, albo autkiem ale jesienią...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2013 19:48)
    o! to nie wiedziałam.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2013 19:47)
    przejeżdżałam koło tego zamku jakieś dwa lata temu i pamiętam, że był ładny. Niestety tak się spieszyłam na naszą forumową wystawę fotograficzną do Krakowa, że nie dałam rady zwiedzić.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2013 19:32)
    piękny ten ogród.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2013 19:30)
    pięknie w tej jesieni wygląda.