Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 362

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (11.04.2013 10:37)
    cieszę się, że pokazałaś nam kolejny etap swojej podróży przez pół świata, czekam na ciąg dalszy.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (11.04.2013 10:32)
    brawo!
  3. iwonka55h
    iwonka55h (11.04.2013 9:59)
    pozdrawiam...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (11.04.2013 9:23)
    pierwsza!
  5. iwonka55h
    iwonka55h (10.04.2013 22:32)
    Bartku, mój kolega będąc kiedyś w Tokio wiosną, widział całe alejki z kwitnącymi wiśniami, na zdjęciach wyglądały niesamowicie...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (10.04.2013 19:44)
    dzięki Bartku, zajrzę na ich stronkę. Pytałam orientacyjnie, bo często widzę jakieś ciekawe oferty biur a po doczytaniu okazuje się, że trzeba mieć jeszcze dwa razy tyle ze sobą, w dewizach, na "inne" wydatki.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (10.04.2013 12:51)
    Bartku, gdy zobaczyłam tyle literek do czytania, jakieś 3 godz. temu, pomyślałam sobie "Ło Matko". Teraz skończyłam lekturę, przeczytałam z wielkim zainteresowaniem, porównując z moją wiedzą o tym kraju (nie byłam) i jestem pod wrażeniem. Super pomysł na inną formę relacji, pozwala, moim zdaniem, bardziej skoncentrować uwagę na różnych aspektach życia codziennego i lepsze poznanie jakże odmiennej dla nas kultury i zwyczajów Japonii.
    Dopytam jeszcze o szczegóły techniczne: 12 dni, za ile, jakie dodatkowe koszty (jakieś wycieczki tzw. fakultatywne czy podjadanie), piszesz, że opieka pilota była OK.
    Gratulki.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (10.04.2013 12:30)
    to jest to słynne przejście dla pieszych?
  9. iwonka55h
    iwonka55h (10.04.2013 10:40)
    jak byłam mała to typowym widoczkiem z Japonii było kwitnące drzewko wiśni z górą Fuji w tle.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (10.04.2013 10:24)
    pięknie się prezentują.