Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 363

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (10.04.2013 10:23)
    bardzo ładnie się komponuje.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2013 10:49)
    W Budapeszcie spędziłam kilka dni 30 lat temu i bardzo mi się to miasto podobało, tym chętniej obejrzałam znajome miejsca na Twoich zdjęciach.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2013 10:45)
    piękna panorama.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2013 10:44)
    zgadza się, mosty w B. są piękne.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2013 10:42)
    jeszcze nie widziałam tej fontanny z płynącą wodą.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2013 10:40)
    pewnie jakiś kuzyn naszego Smoka.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2013 10:39)
    Parlament robi wrażenie, szczególnie nocą, w iluminacji, ładnie się prezentuje.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2013 10:38)
    Baszty Rybackie bardzo mi się podobały.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2013 10:37)
    to zero pamiętam, nawet mam tu zdjęcie.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (08.04.2013 21:26)
    miło porównać Twoją wycieczkę z wyjazdami Renaty czy Zwierza, no i wczesną wiosną Gruzja wygląda nieco inaczej niż w pełni lata.