Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 363
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
bardzo ładnie się komponuje.
-
W Budapeszcie spędziłam kilka dni 30 lat temu i bardzo mi się to miasto podobało, tym chętniej obejrzałam znajome miejsca na Twoich zdjęciach.
-
piękna panorama.
-
zgadza się, mosty w B. są piękne.
-
jeszcze nie widziałam tej fontanny z płynącą wodą.
-
pewnie jakiś kuzyn naszego Smoka.
-
Parlament robi wrażenie, szczególnie nocą, w iluminacji, ładnie się prezentuje.
-
Baszty Rybackie bardzo mi się podobały.
-
to zero pamiętam, nawet mam tu zdjęcie.
-
miło porównać Twoją wycieczkę z wyjazdami Renaty czy Zwierza, no i wczesną wiosną Gruzja wygląda nieco inaczej niż w pełni lata.
-
bardzo ładnie się komponuje.
-
W Budapeszcie spędziłam kilka dni 30 lat temu i bardzo mi się to miasto podobało, tym chętniej obejrzałam znajome miejsca na Twoich zdjęciach.
-
piękna panorama.
-
zgadza się, mosty w B. są piękne.
-
jeszcze nie widziałam tej fontanny z płynącą wodą.
-
pewnie jakiś kuzyn naszego Smoka.
-
Parlament robi wrażenie, szczególnie nocą, w iluminacji, ładnie się prezentuje.
-
Baszty Rybackie bardzo mi się podobały.
-
to zero pamiętam, nawet mam tu zdjęcie.
-
miło porównać Twoją wycieczkę z wyjazdami Renaty czy Zwierza, no i wczesną wiosną Gruzja wygląda nieco inaczej niż w pełni lata.