Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 361
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Natalio, jak Cię zastałam, to napiszę, że mi nie przychodzą powiadomienia, tak od wczoraj...
-
cześć.
-
" będziemy małym, kameralnym portalem, gdzie zawsze już będziemy w gronie 40-paru osób?"
obawiam się, że tak będzie, bo tak zawsze było, tylko ta czterdziestka będzie się wymieniała na nowe osoby i tu będzie rotacja.
Może więcej reklamy by się przydało...
-
Bardzo miło było pospacerować razem z Tobą po Wiedniu i powspominać znajome miejsca.
-
witaj Natalio,
chciałam zapytać, czy ta podróż
http://kolumber.pl/g/147199-promdoanglii
to jakieś "lokowanie produktu"?
czy za Waszą zgodą.
-
to znaczy, że Kolumber przez całą dobę działa, beż względu na szerokości geograficzne.
-
minęło trochę czasu, portal zdaje się pracować coraz lepiej, coraz mniej awarii, stopniowo nowi Admini poprawiają nasze uwagi i życzenia.
Pojawiły się pierwsze reklamy, ale wiadomo, z czegoś trzeba żyć.
-
mam nadzieję, Piotrek, że w końcu nasze drogi z wiosną się zejdą, u nas od wczoraj chyba już jest, przyszła.
-
taki arbuz schłodzony w lodówce....pychotka
-
Bartku, temat zlotu jak najbardziej aktualny, od poniedziałku zbieram kaskę i zapisy, szczegóły będą w podróży.
Zapraszamy serdecznie.
-
Natalio, jak Cię zastałam, to napiszę, że mi nie przychodzą powiadomienia, tak od wczoraj...
-
cześć.
-
" będziemy małym, kameralnym portalem, gdzie zawsze już będziemy w gronie 40-paru osób?"
obawiam się, że tak będzie, bo tak zawsze było, tylko ta czterdziestka będzie się wymieniała na nowe osoby i tu będzie rotacja.
Może więcej reklamy by się przydało... -
Bardzo miło było pospacerować razem z Tobą po Wiedniu i powspominać znajome miejsca.
-
witaj Natalio,
chciałam zapytać, czy ta podróż
http://kolumber.pl/g/147199-promdoanglii
to jakieś "lokowanie produktu"?
czy za Waszą zgodą. -
to znaczy, że Kolumber przez całą dobę działa, beż względu na szerokości geograficzne.
-
minęło trochę czasu, portal zdaje się pracować coraz lepiej, coraz mniej awarii, stopniowo nowi Admini poprawiają nasze uwagi i życzenia.
Pojawiły się pierwsze reklamy, ale wiadomo, z czegoś trzeba żyć. -
mam nadzieję, Piotrek, że w końcu nasze drogi z wiosną się zejdą, u nas od wczoraj chyba już jest, przyszła.
-
taki arbuz schłodzony w lodówce....pychotka
-
Bartku, temat zlotu jak najbardziej aktualny, od poniedziałku zbieram kaskę i zapisy, szczegóły będą w podróży.
Zapraszamy serdecznie.