Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 361

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (17.04.2013 12:34)
    Natalio, jak Cię zastałam, to napiszę, że mi nie przychodzą powiadomienia, tak od wczoraj...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (17.04.2013 10:27)
    cześć.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (16.04.2013 20:10)
    " będziemy małym, kameralnym portalem, gdzie zawsze już będziemy w gronie 40-paru osób?"

    obawiam się, że tak będzie, bo tak zawsze było, tylko ta czterdziestka będzie się wymieniała na nowe osoby i tu będzie rotacja.
    Może więcej reklamy by się przydało...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (16.04.2013 20:05)
    Bardzo miło było pospacerować razem z Tobą po Wiedniu i powspominać znajome miejsca.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (16.04.2013 12:49)
    witaj Natalio,
    chciałam zapytać, czy ta podróż
    http://kolumber.pl/g/147199-promdoanglii
    to jakieś "lokowanie produktu"?
    czy za Waszą zgodą.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2013 19:48)
    to znaczy, że Kolumber przez całą dobę działa, beż względu na szerokości geograficzne.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2013 19:19)
    minęło trochę czasu, portal zdaje się pracować coraz lepiej, coraz mniej awarii, stopniowo nowi Admini poprawiają nasze uwagi i życzenia.
    Pojawiły się pierwsze reklamy, ale wiadomo, z czegoś trzeba żyć.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (14.04.2013 15:18)
    mam nadzieję, Piotrek, że w końcu nasze drogi z wiosną się zejdą, u nas od wczoraj chyba już jest, przyszła.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2013 21:36)
    taki arbuz schłodzony w lodówce....pychotka
  10. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2013 16:12)
    Bartku, temat zlotu jak najbardziej aktualny, od poniedziałku zbieram kaskę i zapisy, szczegóły będą w podróży.
    Zapraszamy serdecznie.