Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 339
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
smacznego.
-
Smoku, looknij na FB i foty ze spotkania.
-
Marcinie, wielkie dzięki za wielki spacer po Skandynawii.
Nie na wszystkie komentarze odpowiadam, bo mam jakieś sęki z pocztą...
o rowerze pamiętam, ino ciągle pada...
-
witaj Marcinie.....
-
tak, słonka było coraz więcej. Właściwie najgorzej z pogodą było na samym Nordkappie, potem coraz lepiej i cieplej.
-
widziałam na starych zdjęciach jak szerokim jęzorem sięgał aż do wody...
-
przysłowiowy rzut beretem....
-
to prawda. 7 km w jedną stronę i tyleż z powrotem, ale warto było.
-
tak, jak dadzą radę...
-
to jest dłuuuugi tunel w jaskini, czyli wejście do siedziby Mikołaja. Dalej jest mnóstwo różnych atrakcji dla dzieci. My przyszliśmy po zamknięciu i tylko tyle widzieliśmy.
-
smacznego.
-
Smoku, looknij na FB i foty ze spotkania.
-
Marcinie, wielkie dzięki za wielki spacer po Skandynawii.
Nie na wszystkie komentarze odpowiadam, bo mam jakieś sęki z pocztą...
o rowerze pamiętam, ino ciągle pada... -
witaj Marcinie.....
-
tak, słonka było coraz więcej. Właściwie najgorzej z pogodą było na samym Nordkappie, potem coraz lepiej i cieplej.
-
widziałam na starych zdjęciach jak szerokim jęzorem sięgał aż do wody...
-
przysłowiowy rzut beretem....
-
to prawda. 7 km w jedną stronę i tyleż z powrotem, ale warto było.
-
tak, jak dadzą radę...
-
to jest dłuuuugi tunel w jaskini, czyli wejście do siedziby Mikołaja. Dalej jest mnóstwo różnych atrakcji dla dzieci. My przyszliśmy po zamknięciu i tylko tyle widzieliśmy.