Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 339

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 11:55)
    smacznego.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 21:06)
    Smoku, looknij na FB i foty ze spotkania.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 20:20)
    Marcinie, wielkie dzięki za wielki spacer po Skandynawii.
    Nie na wszystkie komentarze odpowiadam, bo mam jakieś sęki z pocztą...
    o rowerze pamiętam, ino ciągle pada...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 20:14)
    witaj Marcinie.....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 20:13)
    tak, słonka było coraz więcej. Właściwie najgorzej z pogodą było na samym Nordkappie, potem coraz lepiej i cieplej.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 20:12)
    widziałam na starych zdjęciach jak szerokim jęzorem sięgał aż do wody...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 20:10)
    przysłowiowy rzut beretem....
  8. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 20:05)
    to prawda. 7 km w jedną stronę i tyleż z powrotem, ale warto było.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 20:00)
    tak, jak dadzą radę...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 19:59)
    to jest dłuuuugi tunel w jaskini, czyli wejście do siedziby Mikołaja. Dalej jest mnóstwo różnych atrakcji dla dzieci. My przyszliśmy po zamknięciu i tylko tyle widzieliśmy.