Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 338
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Sławko, dałam plusiora i czekam na cdn.....
-
Mogłam porównać z WPE, jedno co zauważyłam to fakt, że u nas są zagrody gospodarzy średniozamożnych a u Ciebie są zagrody drobnoszlacheckie.
-
racja Piotrek, w życiu młodego człowieka są ważniejsze rzeczy niż zadania domowe.
-
Leszku, podczas naszych spacerów grzyby były w kilku miejscach, ale niejadalne.
-
alejka śliczna i zaprasza do dalszej wyprawy.
-
to fajnie jest tak nie liczyć kosztów wyjazdu. Piękna podróż, powiało już wakacjami.
-
super panoramka.
-
ale plażowiczów coś mało widzę...
-
to się nazywa żyć pełnią życia...
-
ja wolę drzemki pod gruszą, bardziej bezpieczne, chociaż mniej egzotyczne.
-
Sławko, dałam plusiora i czekam na cdn.....
-
Mogłam porównać z WPE, jedno co zauważyłam to fakt, że u nas są zagrody gospodarzy średniozamożnych a u Ciebie są zagrody drobnoszlacheckie.
-
racja Piotrek, w życiu młodego człowieka są ważniejsze rzeczy niż zadania domowe.
-
Leszku, podczas naszych spacerów grzyby były w kilku miejscach, ale niejadalne.
-
alejka śliczna i zaprasza do dalszej wyprawy.
-
to fajnie jest tak nie liczyć kosztów wyjazdu. Piękna podróż, powiało już wakacjami.
-
super panoramka.
-
ale plażowiczów coś mało widzę...
-
to się nazywa żyć pełnią życia...
-
ja wolę drzemki pod gruszą, bardziej bezpieczne, chociaż mniej egzotyczne.