Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 338

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 12:57)
    Sławko, dałam plusiora i czekam na cdn.....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 12:57)
    Mogłam porównać z WPE, jedno co zauważyłam to fakt, że u nas są zagrody gospodarzy średniozamożnych a u Ciebie są zagrody drobnoszlacheckie.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 12:45)
    racja Piotrek, w życiu młodego człowieka są ważniejsze rzeczy niż zadania domowe.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 12:36)
    Leszku, podczas naszych spacerów grzyby były w kilku miejscach, ale niejadalne.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 12:34)
    alejka śliczna i zaprasza do dalszej wyprawy.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 12:10)
    to fajnie jest tak nie liczyć kosztów wyjazdu. Piękna podróż, powiało już wakacjami.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 12:05)
    super panoramka.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 12:03)
    ale plażowiczów coś mało widzę...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 11:59)
    to się nazywa żyć pełnią życia...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (06.06.2013 11:57)
    ja wolę drzemki pod gruszą, bardziej bezpieczne, chociaż mniej egzotyczne.