Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 340
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
-
to też ja się wkurzałam...
-
długi i głęboko pod wodą wiedzie...
-
bardzo fajnie dziękuję.
-
Leszku, zajrzyj na FB, są pierwsze zdjęcia...
-
dzięki za berlińskie spacery.
-
plusnęłam, jutro wrócę...
-
wygląda prześlicznie.
-
ładnie pozuje.
-
ładny wachlarzyk.
-
to też ja się wkurzałam...
-
długi i głęboko pod wodą wiedzie...
-
bardzo fajnie dziękuję.
-
Leszku, zajrzyj na FB, są pierwsze zdjęcia...
-
dzięki za berlińskie spacery.
-
plusnęłam, jutro wrócę...
-
wygląda prześlicznie.
-
ładnie pozuje.
-
ładny wachlarzyk.
Honsie - domek stoi pod samym kołem, czyli zaraz po prawicy.