Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 340

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 19:54)
    Piotrze - dalej na lewo.
    Honsie - domek stoi pod samym kołem, czyli zaraz po prawicy.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 19:47)
    to też ja się wkurzałam...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 19:44)
    długi i głęboko pod wodą wiedzie...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 19:38)
    bardzo fajnie dziękuję.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 11:35)
    Leszku, zajrzyj na FB, są pierwsze zdjęcia...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2013 11:34)
    dzięki za berlińskie spacery.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (04.06.2013 22:19)
    plusnęłam, jutro wrócę...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (04.06.2013 20:43)
    wygląda prześlicznie.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (04.06.2013 20:35)
    ładnie pozuje.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (04.06.2013 20:34)
    ładny wachlarzyk.