Komentarze użytkownika dino, strona 898

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (27.05.2009 0:36)
    no no! mam plan, ale jeszcze funduszy brak na Ushuaia
  2. dino
    dino (27.05.2009 0:29)
    wow!
  3. dino
    dino (27.05.2009 0:14)
    :))
  4. dino
    dino (27.05.2009 0:04)
    dzięki Waszmości za plusiory w dużej ilości :)
  5. dino
    dino (27.05.2009 0:01)
    Aniu - dzięki za plusiki!
  6. dino
    dino (26.05.2009 23:59)
    zfiesz - dzięki za wycieczkę na bagna :)
  7. dino
    dino (26.05.2009 23:59)
    w ukrytej kamerze!
  8. dino
    dino (26.05.2009 23:58)
    dzięki Wam!
  9. dino
    dino (26.05.2009 23:58)
    zfiesz :)
  10. dino
    dino (26.05.2009 23:55)
    jak się nie wygląda to się ludziom na oczy nie pokazuje... :)