Komentarze użytkownika dino, strona 896
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
dobre! po przejechaniu Utah to takie malownicze kawałki dróg już nie zaskakują, ale się podobają bardzo :)
-
od Kolorado zaczynają się Stany centralne - może następnym razem - Canyon de Chelly i Mesa Verde np.... :)
-
Życzę Wszystkim Dobrego Dnia! :)
. . .
-
spootnick :)
-
dzięki - spootnick :)
-
Darwin - coś mi się kojarzy - park Kakadu i Pine Creek :)
Moja corka pisze z dwiema dziewczynkami z Indonezji. Jedna mieszka w Bandung.
Powodzenia!
-
kto da więcej?? :))
-
no to jak zwykle, na jednym balu bił się z ochroniarzami...
-
hey! gdzie teraz Was los rzucił? pozdrawiam
-
prawda??
-
dobre! po przejechaniu Utah to takie malownicze kawałki dróg już nie zaskakują, ale się podobają bardzo :)
-
od Kolorado zaczynają się Stany centralne - może następnym razem - Canyon de Chelly i Mesa Verde np.... :)
-
Życzę Wszystkim Dobrego Dnia! :)
. . . -
spootnick :)
-
dzięki - spootnick :)
-
Darwin - coś mi się kojarzy - park Kakadu i Pine Creek :)
Moja corka pisze z dwiema dziewczynkami z Indonezji. Jedna mieszka w Bandung.
Powodzenia! -
kto da więcej?? :))
-
no to jak zwykle, na jednym balu bił się z ochroniarzami...
-
hey! gdzie teraz Was los rzucił? pozdrawiam
-
prawda??