Komentarze użytkownika dino, strona 896

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (27.05.2009 10:25)
    dobre! po przejechaniu Utah to takie malownicze kawałki dróg już nie zaskakują, ale się podobają bardzo :)
  2. dino
    dino (27.05.2009 10:23)
    od Kolorado zaczynają się Stany centralne - może następnym razem - Canyon de Chelly i Mesa Verde np.... :)
  3. dino
    dino (27.05.2009 7:13)
    Życzę Wszystkim Dobrego Dnia! :)
    . . .
  4. dino
    dino (27.05.2009 7:09)
    spootnick :)
  5. dino
    dino (27.05.2009 7:08)
    dzięki - spootnick :)
  6. dino
    dino (27.05.2009 1:49)
    Darwin - coś mi się kojarzy - park Kakadu i Pine Creek :)
    Moja corka pisze z dwiema dziewczynkami z Indonezji. Jedna mieszka w Bandung.
    Powodzenia!
  7. dino
    dino (27.05.2009 1:39)
    kto da więcej?? :))
  8. dino
    dino (27.05.2009 1:37)
    no to jak zwykle, na jednym balu bił się z ochroniarzami...
  9. dino
    dino (27.05.2009 1:27)
    hey! gdzie teraz Was los rzucił? pozdrawiam
  10. dino
    dino (27.05.2009 1:26)
    prawda??