Komentarze użytkownika dino, strona 897
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
piekielna machina :)
-
dobre połączenie :)
-
ładnie !
-
proszę bardzo :)
-
no tak - Dobranoc to było za wczoraj, a teraz... :)
-
w San Francisco też w niektórych dzielnicach tak jest...
-
inwencję widzę!, się widzieć postać rzeczy nauczyłeś... :)
-
no i kolejna wpadła jak śliwka w kompot - niedługo będzie oznaczona jednostka chorobowa :))
na mnie już się wszyscy w domu patrzą z boku...
-
gratuluję tych 12000 pkt,
na Kolumberze nie ma kryzysu - sama strefa wzrostów :)))
-
niczego sobie....
-
piekielna machina :)
-
dobre połączenie :)
-
ładnie !
-
proszę bardzo :)
-
no tak - Dobranoc to było za wczoraj, a teraz... :)
-
w San Francisco też w niektórych dzielnicach tak jest...
-
inwencję widzę!, się widzieć postać rzeczy nauczyłeś... :)
-
no i kolejna wpadła jak śliwka w kompot - niedługo będzie oznaczona jednostka chorobowa :))
na mnie już się wszyscy w domu patrzą z boku... -
gratuluję tych 12000 pkt,
na Kolumberze nie ma kryzysu - sama strefa wzrostów :))) -
niczego sobie....