Komentarze użytkownika dino, strona 897

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (27.05.2009 1:16)
    piekielna machina :)
  2. dino
    dino (27.05.2009 1:15)
    dobre połączenie :)
  3. dino
    dino (27.05.2009 1:14)
    ładnie !
  4. dino
    dino (27.05.2009 1:04)
    proszę bardzo :)
  5. dino
    dino (27.05.2009 1:03)
    no tak - Dobranoc to było za wczoraj, a teraz... :)
  6. dino
    dino (27.05.2009 1:02)
    w San Francisco też w niektórych dzielnicach tak jest...
  7. dino
    dino (27.05.2009 0:54)
    inwencję widzę!, się widzieć postać rzeczy nauczyłeś... :)
  8. dino
    dino (27.05.2009 0:51)
    no i kolejna wpadła jak śliwka w kompot - niedługo będzie oznaczona jednostka chorobowa :))
    na mnie już się wszyscy w domu patrzą z boku...
  9. dino
    dino (27.05.2009 0:46)
    gratuluję tych 12000 pkt,

    na Kolumberze nie ma kryzysu - sama strefa wzrostów :)))
  10. dino
    dino (27.05.2009 0:39)
    niczego sobie....