Komentarze użytkownika dino, strona 894
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
widać, że ledwo nad.... :))
-
Sławku, to jedna z pierwszych fotek jakie obejrzałem na Kolumberze - dzisiaj w zajawce na Turystyka.pl!!! :)
Fajnie, że nie tylko mi się podoba :)
-
czyżbym......... eh! nie mogę z tą klawiaturą...!%$%%$
-
czyżby miał artystyczną duszę??
-
Witaj macchiato! podziel się z nami swoimi podróżami - zapraszam do wspólnych wypaw :)
-
takie widoki kocham:)
-
z tymi drzewami fajnie...
-
MZ to lepsze z tych dwóch :)
-
pinknik sobie urządzili :))
-
to świetne jest!
-
widać, że ledwo nad.... :))
-
Sławku, to jedna z pierwszych fotek jakie obejrzałem na Kolumberze - dzisiaj w zajawce na Turystyka.pl!!! :)
Fajnie, że nie tylko mi się podoba :) -
czyżbym......... eh! nie mogę z tą klawiaturą...!%$%%$
-
czyżby miał artystyczną duszę??
-
Witaj macchiato! podziel się z nami swoimi podróżami - zapraszam do wspólnych wypaw :)
-
takie widoki kocham:)
-
z tymi drzewami fajnie...
-
MZ to lepsze z tych dwóch :)
-
pinknik sobie urządzili :))
-
to świetne jest!