Komentarze użytkownika dino, strona 894

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (27.05.2009 12:22)
    widać, że ledwo nad.... :))
  2. dino
    dino (27.05.2009 12:16)
    Sławku, to jedna z pierwszych fotek jakie obejrzałem na Kolumberze - dzisiaj w zajawce na Turystyka.pl!!! :)

    Fajnie, że nie tylko mi się podoba :)
  3. dino
    dino (27.05.2009 12:07)
    czyżbym......... eh! nie mogę z tą klawiaturą...!%$%%$
  4. dino
    dino (27.05.2009 12:06)
    czyżby miał artystyczną duszę??
  5. dino
    dino (27.05.2009 12:05)
    Witaj macchiato! podziel się z nami swoimi podróżami - zapraszam do wspólnych wypaw :)
  6. dino
    dino (27.05.2009 12:02)
    takie widoki kocham:)
  7. dino
    dino (27.05.2009 11:54)
    z tymi drzewami fajnie...
  8. dino
    dino (27.05.2009 11:51)
    MZ to lepsze z tych dwóch :)
  9. dino
    dino (27.05.2009 11:46)
    pinknik sobie urządzili :))
  10. dino
    dino (27.05.2009 11:44)
    to świetne jest!