Komentarze użytkownika dino, strona 892
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
dobre!
-
jak tu nie strzelać do takiego ptaka?? :)
-
ja nawet nas TRZECH podpisałem ... :))
-
to czekamy - kila wody pod stopą :)))
-
właśnie staram się dopisywać resztę tekstu, bo przecież jak mnie wystawiono na front to zoobowiązuje :))
-
zgadzam się - jestem poważnie chory.....
-
jednak oglądałaś te zdjęcia Agnieszki - ..........:)
-
najbardziej mi się podobała Pisia Gagolina :)))
-
jak będę to pewnie skorzystam z porady, dzięki Tierra :)
-
dobre!
-
jak tu nie strzelać do takiego ptaka?? :)
-
ja nawet nas TRZECH podpisałem ... :))
-
to czekamy - kila wody pod stopą :)))
-
właśnie staram się dopisywać resztę tekstu, bo przecież jak mnie wystawiono na front to zoobowiązuje :))
-
zgadzam się - jestem poważnie chory.....
-
jednak oglądałaś te zdjęcia Agnieszki - ..........:)
-
najbardziej mi się podobała Pisia Gagolina :)))
-
jak będę to pewnie skorzystam z porady, dzięki Tierra :)
"....Na zdjeciu nie ma Mimbli : )
Ale nic straconego ... ;p...."