Komentarze użytkownika dino, strona 892

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (27.05.2009 20:03)
    to kiedy robimy zdjęcie Mimbli ?? :)))


    "....Na zdjeciu nie ma Mimbli : )

    Ale nic straconego ... ;p...."
  2. dino
    dino (27.05.2009 19:49)
    dobre!
  3. dino
    dino (27.05.2009 19:29)
    jak tu nie strzelać do takiego ptaka?? :)
  4. dino
    dino (27.05.2009 18:19)
    ja nawet nas TRZECH podpisałem ... :))
  5. dino
    dino (27.05.2009 17:56)
    to czekamy - kila wody pod stopą :)))
  6. dino
    dino (27.05.2009 17:54)
    właśnie staram się dopisywać resztę tekstu, bo przecież jak mnie wystawiono na front to zoobowiązuje :))
  7. dino
    dino (27.05.2009 15:26)
    zgadzam się - jestem poważnie chory.....
  8. dino
    dino (27.05.2009 15:15)
    jednak oglądałaś te zdjęcia Agnieszki - ..........:)
  9. dino
    dino (27.05.2009 14:52)
    najbardziej mi się podobała Pisia Gagolina :)))
  10. dino
    dino (27.05.2009 14:51)
    jak będę to pewnie skorzystam z porady, dzięki Tierra :)