Komentarze użytkownika dino, strona 893
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
no tak, musiałaby mieć katapultę na Ciebie Zfieszu.....:)
-
:))
-
na 100% coś tu wpisałem przed WA... :)
podoba się!
-
siłaczka!
-
takiej nie znamy, to chyba jakaś inna :))
-
Temida??
-
dokładnie tak!
-
prawie jak wodolot :))
-
jednak JAWA :))
-
apsik!
-
no tak, musiałaby mieć katapultę na Ciebie Zfieszu.....:)
-
:))
-
na 100% coś tu wpisałem przed WA... :)
podoba się! -
siłaczka!
-
takiej nie znamy, to chyba jakaś inna :))
-
Temida??
-
dokładnie tak!
-
prawie jak wodolot :))
-
jednak JAWA :))
-
apsik!