Komentarze użytkownika dino, strona 893

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (27.05.2009 14:35)
    no tak, musiałaby mieć katapultę na Ciebie Zfieszu.....:)
  2. dino
    dino (27.05.2009 14:32)
    :))
  3. dino
    dino (27.05.2009 14:27)
    na 100% coś tu wpisałem przed WA... :)

    podoba się!
  4. dino
    dino (27.05.2009 14:24)
    siłaczka!
  5. dino
    dino (27.05.2009 14:24)
    takiej nie znamy, to chyba jakaś inna :))
  6. dino
    dino (27.05.2009 12:35)
    Temida??
  7. dino
    dino (27.05.2009 12:34)
    dokładnie tak!
  8. dino
    dino (27.05.2009 12:26)
    prawie jak wodolot :))
  9. dino
    dino (27.05.2009 12:26)
    jednak JAWA :))
  10. dino
    dino (27.05.2009 12:25)
    apsik!