Komentarze użytkownika dino, strona 891
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
kuniu - Ty jak już coś wywleczesz to.....:)
pewnie Ci chodziło o koklusz :))
-
no i gdzie te wieżowce?? :))
-
dzięki Jolu - jestem!
-
Krzyśku - dzięki za zwierzaki z bagien :)
-
karen i kuniu :)
-
halo! ludzie! zdjęcie fajne i co? gdzie plusy??
właśnie pod tym wpadłem na Szekspira, natchnęło mnie...
-
dopisałem trochę tekstu do Everglades, bo mnie zaszczyt spotkał frontu - wstyd żeby tak mało było opisu......
-
nagle mi zniknęło kilka punktów, zacząłem śledzić (jak to jak potrafię sic!) kto mi dał minusa, bo tak to wyglądało, że zniknęły punkty z komentarzy. Wpadłem na to, że dzisiaj był zalogowany i po przejrzeniu dwa razy znajomych stwierdziłem, że brak jego. Jest profil, ale pusty :(
-
widzieliście, że tamkun się wykasował??
-
kuniu - Ty jak już coś wywleczesz to.....:)
pewnie Ci chodziło o koklusz :)) -
no i gdzie te wieżowce?? :))
-
dzięki Jolu - jestem!
-
Krzyśku - dzięki za zwierzaki z bagien :)
-
karen i kuniu :)
-
halo! ludzie! zdjęcie fajne i co? gdzie plusy??
właśnie pod tym wpadłem na Szekspira, natchnęło mnie... -
dopisałem trochę tekstu do Everglades, bo mnie zaszczyt spotkał frontu - wstyd żeby tak mało było opisu......
-
nagle mi zniknęło kilka punktów, zacząłem śledzić (jak to jak potrafię sic!) kto mi dał minusa, bo tak to wyglądało, że zniknęły punkty z komentarzy. Wpadłem na to, że dzisiaj był zalogowany i po przejrzeniu dwa razy znajomych stwierdziłem, że brak jego. Jest profil, ale pusty :(
-
widzieliście, że tamkun się wykasował??
kompozycja jest dobra, barwy dobre, łostrości troszku z lewej brakuje, ale moje skojarzenie jest bezcennne :)