Komentarze użytkownika dino, strona 859

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.06.2009 0:28)
    ja też :)
  2. dino
    dino (01.06.2009 0:28)
    loca - dzięki! :)
  3. dino
    dino (01.06.2009 0:28)
    Moniko :)
  4. dino
    dino (31.05.2009 21:19)
    arbuzku :)
  5. dino
    dino (31.05.2009 21:03)
    fajna droga - chce się ją przebyć na szczyt...
  6. dino
    dino (31.05.2009 20:43)
    a ja jakoś przeoczyłem, nie widziałem wcześniej... :)
  7. dino
    dino (31.05.2009 20:37)
    kruffeczko :)
  8. dino
    dino (31.05.2009 20:37)
    kruffeczko :)
  9. dino
    dino (31.05.2009 20:37)
    kruffeczko :)
  10. dino
    dino (31.05.2009 20:36)
    Renato :)