Komentarze użytkownika dino, strona 850

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.06.2009 22:31)
    Moniko :)
  2. dino
    dino (01.06.2009 22:25)
    Piotrze :)
  3. dino
    dino (01.06.2009 22:25)
    kruffeczka :)
  4. dino
    dino (01.06.2009 22:25)
    kruffeczka :)
  5. dino
    dino (01.06.2009 21:44)
    kuniu :)
  6. dino
    dino (01.06.2009 21:43)
    było smacznie, tylko jak już było blisko ssss........







    ...piesznie oddaliliśmy się na z góry upatrzone pozycje... :))
  7. dino
    dino (01.06.2009 21:42)
    rebel! :)

    lubisz pioruny??
  8. dino
    dino (01.06.2009 21:40)
    Piotrze :)
  9. dino
    dino (01.06.2009 21:40)
    dingo :)
  10. dino
    dino (01.06.2009 21:40)
    Piotrze - dzięki :)