Komentarze użytkownika dino, strona 848

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.06.2009 1:00)
    Sławku - czuwasz!

    dzięki!
  2. dino
    dino (02.06.2009 0:16)
    city :)

    tak to już w tych Stanach jest :)
  3. dino
    dino (02.06.2009 0:15)
    belzebubka :)

    czyżby Cię dzisiaj głowa bolała :)))
    dobrze, że znajdujesz czas na Kolumbera, drugi dzień małżeństwa i proszę - można!
  4. dino
    dino (01.06.2009 23:55)
    dobre skojarzenie!
  5. dino
    dino (01.06.2009 23:51)
    jak powiedział Sławek - stereo :)


    dzięki!
  6. dino
    dino (01.06.2009 23:39)
    Renato :)
  7. dino
    dino (01.06.2009 23:36)
    Renato :)
  8. dino
    dino (01.06.2009 23:33)
    jak ja żałuję, że teraz tylko siódme piętro.... z 18tego to miałem widoki....

    bardzo fajne - rada starszych patrzy na nas z góry...
  9. dino
    dino (01.06.2009 23:31)
    miejscami krasnyj, a miejscami sinyj ten ludek :)))
  10. dino
    dino (01.06.2009 23:28)
    Sławku :)