Komentarze użytkownika dino, strona 851

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.06.2009 21:39)
    sagnes :)
  2. dino
    dino (01.06.2009 21:39)
    sagnes :)
  3. dino
    dino (01.06.2009 21:39)
    Sławku :)
  4. dino
    dino (01.06.2009 20:46)
    odmeldowuję się na trochę :)
  5. dino
    dino (01.06.2009 20:46)
    widowisko było - światło i dźwięk!!!
  6. dino
    dino (01.06.2009 20:45)
    Sławku :)
  7. dino
    dino (01.06.2009 20:44)
    właśnie - na tym cały numer polega...
    po czym otwierają się usta i z nich wylewa się woda.... :)
  8. dino
    dino (01.06.2009 20:44)
    szła sobie ta burza i szła, a statyw stał i stał....

    dzięki :)
  9. dino
    dino (01.06.2009 20:43)
    a to już nasze, swojskie...

    Iwonko :)
  10. dino
    dino (01.06.2009 20:41)
    dzięki Iwonko :)

    oglądam sobie już te zdjęcia po wrzuceniu i wyglądają nędznie :(
    obrabiałem tak samo poza tym, że to był Canon 350D...