Komentarze użytkownika dino, strona 852

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.06.2009 20:39)
    Iwonka :)
  2. dino
    dino (01.06.2009 20:37)
    Iwonka :))))
  3. dino
    dino (01.06.2009 20:36)
    Iwonka :)
  4. dino
    dino (01.06.2009 20:36)
    Iwonka :)
  5. dino
    dino (01.06.2009 20:36)
    mówię Wam - dla tych żeberek warto było przyjść do Exchequers...
    mniam...
  6. dino
    dino (01.06.2009 20:26)
    fiera :)
  7. dino
    dino (01.06.2009 20:25)
    sagnes :)
  8. dino
    dino (01.06.2009 20:25)
    sagnes :)
  9. dino
    dino (01.06.2009 20:25)
    sagnes :)
  10. dino
    dino (01.06.2009 20:25)
    sagnes :)