Komentarze użytkownika dino, strona 846

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.06.2009 1:31)
    Sławku :)
  2. dino
    dino (02.06.2009 1:31)
    mam, ale będę dorzucał stopniowo...
  3. dino
    dino (02.06.2009 1:30)
    Sławku :)
  4. dino
    dino (02.06.2009 1:29)
    Sławku :)
  5. dino
    dino (02.06.2009 1:28)
    Sławku :)

    to jest tylko taka ilustracja do tekstu... zrobiona w trakcie jazdy....jedną ręką.....
  6. dino
    dino (02.06.2009 1:23)
    przyłączam się do opinii bestyjki - BARDZO ŁADNE!
  7. dino
    dino (02.06.2009 1:22)
    zawsze jest system powiadamiania :)
  8. dino
    dino (02.06.2009 1:20)
    za wczoraj już nie, ale rano - może?? :)

  9. dino
    dino (02.06.2009 1:14)
    dobrze wyeksponowany ten Mnich :)
  10. dino
    dino (02.06.2009 1:12)
    wow!