Komentarze użytkownika dino, strona 846
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Sławku :)
-
mam, ale będę dorzucał stopniowo...
-
Sławku :)
-
Sławku :)
-
Sławku :)
to jest tylko taka ilustracja do tekstu... zrobiona w trakcie jazdy....jedną ręką.....
-
przyłączam się do opinii bestyjki - BARDZO ŁADNE!
-
zawsze jest system powiadamiania :)
-
za wczoraj już nie, ale rano - może?? :)
-
dobrze wyeksponowany ten Mnich :)
-
wow!
-
Sławku :)
-
mam, ale będę dorzucał stopniowo...
-
Sławku :)
-
Sławku :)
-
Sławku :)
to jest tylko taka ilustracja do tekstu... zrobiona w trakcie jazdy....jedną ręką..... -
przyłączam się do opinii bestyjki - BARDZO ŁADNE!
-
zawsze jest system powiadamiania :)
-
za wczoraj już nie, ale rano - może?? :)
-
dobrze wyeksponowany ten Mnich :)
-
wow!