Komentarze użytkownika dino, strona 845

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.06.2009 2:23)
    .
  2. dino
    dino (02.06.2009 2:00)
    bardzo ładny kadr :)
  3. dino
    dino (02.06.2009 1:59)
    w tej części Koloseum w Puli też robiłem zdjęcia... :)
  4. dino
    dino (02.06.2009 1:58)
    ciekawe...
  5. dino
    dino (02.06.2009 1:56)
    w którym to jest miejscu?
  6. dino
    dino (02.06.2009 1:45)
    wspaniały element :)
  7. dino
    dino (02.06.2009 1:41)
    miło popatrzeć :)
  8. dino
    dino (02.06.2009 1:41)
    ten samochód.....
  9. dino
    dino (02.06.2009 1:40)
    aleś to skadrowała - klasa!

    pięknie nam pokazujesz NASZĄ Warszawę :))
  10. dino
    dino (02.06.2009 1:31)
    tak, to samo miejsce :)