Komentarze użytkownika dino, strona 845
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
.
-
bardzo ładny kadr :)
-
w tej części Koloseum w Puli też robiłem zdjęcia... :)
-
ciekawe...
-
w którym to jest miejscu?
-
wspaniały element :)
-
miło popatrzeć :)
-
ten samochód.....
-
aleś to skadrowała - klasa!
pięknie nam pokazujesz NASZĄ Warszawę :))
-
tak, to samo miejsce :)
-
.
-
bardzo ładny kadr :)
-
w tej części Koloseum w Puli też robiłem zdjęcia... :)
-
ciekawe...
-
w którym to jest miejscu?
-
wspaniały element :)
-
miło popatrzeć :)
-
ten samochód.....
-
aleś to skadrowała - klasa!
pięknie nam pokazujesz NASZĄ Warszawę :)) -
tak, to samo miejsce :)