Komentarze użytkownika dino, strona 844

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.06.2009 16:01)
    kuniu, Iwonka, city, Renata, andremuc - dziękuję :)
  2. dino
    dino (02.06.2009 11:29)
    Dzieeń Doooobryyy!
  3. dino
    dino (02.06.2009 11:27)
    .
  4. dino
    dino (02.06.2009 11:26)
    Dzieeń Doooobryyy!
  5. dino
    dino (02.06.2009 11:26)
    Dzieeń Doooobryyy!
  6. dino
    dino (02.06.2009 11:24)
    nie spotkałem...

    na Dry Tortuga na plaży można zobaczyć fantastyczne wynalazki, którymi zdesperowani ludzie uciekają z Kuby...
  7. dino
    dino (02.06.2009 11:22)
    szybko przejrzałem zdjęcie - dzisiaj wrócę - gonię do pracy :)
  8. dino
    dino (02.06.2009 11:17)
    andremuc :)
  9. dino
    dino (02.06.2009 11:15)
    andremuc :)
  10. dino
    dino (02.06.2009 11:15)
    andremuc :)