Komentarze użytkownika dino, strona 839
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Edyto :)
-
Edyto :)
-
sagnes :)
-
nie wyobrażam sobie jak takiemu dać dzioba :)))
-
flusz :)
zwłaszcza te nie co nie jeżdżą po ziemii.... :)
-
dzięki flusz :)
-
ooo! widzę, że z Waszą pomocą przekroczyłem 15000 pkt :)
-
potwierdzam - w tej scenerii bajka :)
-
o tak - mamy nowych gości :)
-
ależ z obłoczkami Edytko lepsze :)
-
Edyto :)
-
Edyto :)
-
sagnes :)
-
nie wyobrażam sobie jak takiemu dać dzioba :)))
-
flusz :)
zwłaszcza te nie co nie jeżdżą po ziemii.... :) -
dzięki flusz :)
-
ooo! widzę, że z Waszą pomocą przekroczyłem 15000 pkt :)
-
potwierdzam - w tej scenerii bajka :)
-
o tak - mamy nowych gości :)
-
ależ z obłoczkami Edytko lepsze :)