Komentarze użytkownika dino, strona 839

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.06.2009 23:34)
    Edyto :)
  2. dino
    dino (02.06.2009 23:34)
    Edyto :)
  3. dino
    dino (02.06.2009 23:34)
    sagnes :)
  4. dino
    dino (02.06.2009 23:32)
    nie wyobrażam sobie jak takiemu dać dzioba :)))

  5. dino
    dino (02.06.2009 23:31)
    flusz :)

    zwłaszcza te nie co nie jeżdżą po ziemii.... :)
  6. dino
    dino (02.06.2009 23:30)
    dzięki flusz :)
  7. dino
    dino (02.06.2009 23:29)
    ooo! widzę, że z Waszą pomocą przekroczyłem 15000 pkt :)
  8. dino
    dino (02.06.2009 20:36)
    potwierdzam - w tej scenerii bajka :)
  9. dino
    dino (02.06.2009 20:05)
    o tak - mamy nowych gości :)
  10. dino
    dino (02.06.2009 20:03)
    ależ z obłoczkami Edytko lepsze :)