Komentarze użytkownika dino, strona 840

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.06.2009 19:57)
    nowa twarz - brawo!!!
  2. dino
    dino (02.06.2009 19:54)
    ta już nie musi być lepsza :)))
  3. dino
    dino (02.06.2009 19:51)
    wtorek to wtorek - jesteś - witaj !!!
  4. dino
    dino (02.06.2009 19:19)
    Agnieszko - romantyzm i reumatyzm :)))
  5. dino
    dino (02.06.2009 18:23)
    Witaj Ines!

    Czekam na więcej :)
  6. dino
    dino (02.06.2009 18:01)
    zastanawiałem się trochę nad jakimś dowcipnym komentarzem pod tym zdjęciem
    i ..............



    nie wymyśliłem :)





    może taki - Mądrość Boża na wesoło :)))

  7. dino
    dino (02.06.2009 17:22)
    widać, że morze czarne - skóra fajnie ciemnieje..... :)
  8. dino
    dino (02.06.2009 17:20)
    ładnie pokazałaś :)
  9. dino
    dino (02.06.2009 17:19)
    a morze czarne....... :)
  10. dino
    dino (02.06.2009 17:19)
    brawo - horyzont prosty - to lubię!

    czy ja dobrze rozpoznaję podkładkę ...........pod muszelkę? :)))