Komentarze użytkownika dino, strona 840
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
nowa twarz - brawo!!!
-
ta już nie musi być lepsza :)))
-
wtorek to wtorek - jesteś - witaj !!!
-
Agnieszko - romantyzm i reumatyzm :)))
-
Witaj Ines!
Czekam na więcej :)
-
zastanawiałem się trochę nad jakimś dowcipnym komentarzem pod tym zdjęciem
i ..............
nie wymyśliłem :)
może taki - Mądrość Boża na wesoło :)))
-
widać, że morze czarne - skóra fajnie ciemnieje..... :)
-
ładnie pokazałaś :)
-
a morze czarne....... :)
-
brawo - horyzont prosty - to lubię!
czy ja dobrze rozpoznaję podkładkę ...........pod muszelkę? :)))
-
nowa twarz - brawo!!!
-
ta już nie musi być lepsza :)))
-
wtorek to wtorek - jesteś - witaj !!!
-
Agnieszko - romantyzm i reumatyzm :)))
-
Witaj Ines!
Czekam na więcej :) -
zastanawiałem się trochę nad jakimś dowcipnym komentarzem pod tym zdjęciem
i ..............
nie wymyśliłem :)
może taki - Mądrość Boża na wesoło :)))
-
widać, że morze czarne - skóra fajnie ciemnieje..... :)
-
ładnie pokazałaś :)
-
a morze czarne....... :)
-
brawo - horyzont prosty - to lubię!
czy ja dobrze rozpoznaję podkładkę ...........pod muszelkę? :)))