Komentarze użytkownika dino, strona 841

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.06.2009 17:16)
    widać, że piana - w oczy gryzie :)))
  2. dino
    dino (02.06.2009 17:11)
    kolumberek :)
  3. dino
    dino (02.06.2009 17:10)
    to zapraszam do oglądania - plusy mile widziane :)))
  4. dino
    dino (02.06.2009 17:10)
    city :)
  5. dino
    dino (02.06.2009 17:02)
    ależ nick sobie wybraleś :)))

    Witamy na Kolumberze!!!
  6. dino
    dino (02.06.2009 17:01)
    zfieszu :)
  7. dino
    dino (02.06.2009 17:00)
    kolumberek :)

    ależ nick wybrałeś :))
  8. dino
    dino (02.06.2009 16:38)
    city :)
  9. dino
    dino (02.06.2009 16:38)
    ines_l - dziękuję nowa Kolumberko :)
  10. dino
    dino (02.06.2009 16:37)
    Iwonka, pt.janicki :)