Komentarze użytkownika dino, strona 837
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
fiera ;)
-
Wielkie dzięki fiera :)
-
fiera ;)
-
fiera ;)
-
fiera :)
-
czas na mnie___. . .
-
Renato - bardzo dziękuję :)
-
Kasia! 100 lat!
-
tak mi się kojarzy, że gdzieś na tej uliczce w prawo parkowałem... :)
-
chyba nie masz mi za złe, że troszkę odstałem od peletonu... :)
tylko dokąd my jedziemy...... ??
-
fiera ;)
-
Wielkie dzięki fiera :)
-
fiera ;)
-
fiera ;)
-
fiera :)
-
czas na mnie___. . .
-
Renato - bardzo dziękuję :)
-
Kasia! 100 lat!
-
tak mi się kojarzy, że gdzieś na tej uliczce w prawo parkowałem... :)
-
chyba nie masz mi za złe, że troszkę odstałem od peletonu... :)
tylko dokąd my jedziemy...... ??