Komentarze użytkownika dino, strona 837

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.06.2009 10:47)
    fiera ;)
  2. dino
    dino (03.06.2009 10:47)
    Wielkie dzięki fiera :)
  3. dino
    dino (03.06.2009 10:46)
    fiera ;)
  4. dino
    dino (03.06.2009 10:46)
    fiera ;)
  5. dino
    dino (03.06.2009 10:45)
    fiera :)
  6. dino
    dino (03.06.2009 2:27)
    czas na mnie___. . .
  7. dino
    dino (03.06.2009 2:24)
    Renato - bardzo dziękuję :)
  8. dino
    dino (02.06.2009 23:40)
    Kasia! 100 lat!
  9. dino
    dino (02.06.2009 23:40)
    tak mi się kojarzy, że gdzieś na tej uliczce w prawo parkowałem... :)
  10. dino
    dino (02.06.2009 23:39)
    chyba nie masz mi za złe, że troszkę odstałem od peletonu... :)

    tylko dokąd my jedziemy...... ??