Komentarze użytkownika dino, strona 836

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.06.2009 17:26)
    zawsze miałem hotel przy Michigan Avenue - możliwie blisko McCormick Center - przyjeżdżałem na targi poligraficzne
  2. dino
    dino (03.06.2009 17:19)
    w 2005 r. (akurat z tego czasu jest to zdjęcie) - 5 dni, w 2008 r. - 7 dni
  3. dino
    dino (03.06.2009 17:12)
    smoku :)
  4. dino
    dino (03.06.2009 17:12)
    city :)
  5. dino
    dino (03.06.2009 17:12)
    city :)
  6. dino
    dino (03.06.2009 16:51)
    Smoku :))))

    Niech się Sławek tłumaczy :)

    Co do samochodu (ogrzewanie działało świetnie wraz z fotelami) to jednak do miejsc, w których robiliśmy zdjęcia był kawałek od parkingu...
    najbardziej sprawdziła się bluza z kapturem (był cień żeby coś zobaczyć na wyświetlaczu), na to polar i kolejna warstwa kurtka......no i wyglądaliśmy jak to określiła rebel jak ziomale :)))
  7. dino
    dino (03.06.2009 10:55)
    już niestety plusiłem, a więcej się nie da.... :)
  8. dino
    dino (03.06.2009 10:50)
    Dzień Dobryyy Wszystkim!

    zmykam do zajęć do porannym relaksie z hiszpańskim... :)
  9. dino
    dino (03.06.2009 10:48)
    smok, fiera, city :)
  10. dino
    dino (03.06.2009 10:48)
    kuniu - dzięki :)