Komentarze użytkownika dino, strona 836
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
zawsze miałem hotel przy Michigan Avenue - możliwie blisko McCormick Center - przyjeżdżałem na targi poligraficzne
-
w 2005 r. (akurat z tego czasu jest to zdjęcie) - 5 dni, w 2008 r. - 7 dni
-
smoku :)
-
city :)
-
city :)
-
Smoku :))))
Niech się Sławek tłumaczy :)
Co do samochodu (ogrzewanie działało świetnie wraz z fotelami) to jednak do miejsc, w których robiliśmy zdjęcia był kawałek od parkingu...
najbardziej sprawdziła się bluza z kapturem (był cień żeby coś zobaczyć na wyświetlaczu), na to polar i kolejna warstwa kurtka......no i wyglądaliśmy jak to określiła rebel jak ziomale :)))
-
już niestety plusiłem, a więcej się nie da.... :)
-
Dzień Dobryyy Wszystkim!
zmykam do zajęć do porannym relaksie z hiszpańskim... :)
-
smok, fiera, city :)
-
kuniu - dzięki :)
-
zawsze miałem hotel przy Michigan Avenue - możliwie blisko McCormick Center - przyjeżdżałem na targi poligraficzne
-
w 2005 r. (akurat z tego czasu jest to zdjęcie) - 5 dni, w 2008 r. - 7 dni
-
smoku :)
-
city :)
-
city :)
-
Smoku :))))
Niech się Sławek tłumaczy :)
Co do samochodu (ogrzewanie działało świetnie wraz z fotelami) to jednak do miejsc, w których robiliśmy zdjęcia był kawałek od parkingu...
najbardziej sprawdziła się bluza z kapturem (był cień żeby coś zobaczyć na wyświetlaczu), na to polar i kolejna warstwa kurtka......no i wyglądaliśmy jak to określiła rebel jak ziomale :))) -
już niestety plusiłem, a więcej się nie da.... :)
-
Dzień Dobryyy Wszystkim!
zmykam do zajęć do porannym relaksie z hiszpańskim... :) -
smok, fiera, city :)
-
kuniu - dzięki :)