Komentarze użytkownika dino, strona 835
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
w górze i na ziemii... :)
-
w każdym razie nieźle się prezentuje...
-
a nie widać, że blue.... :)
-
oooo! właśnie....
-
...mieszkają też i kajmany...
-
śliczny :)
-
małe Kolorado :)
-
ładny kanion... :)
-
ja widziałem cudne zdjęcia zimowe - ale wiadomo, to pwne sprawy utrudnia...
-
Dla chętnych - zdjęcia dodane :))
-
w górze i na ziemii... :)
-
w każdym razie nieźle się prezentuje...
-
a nie widać, że blue.... :)
-
oooo! właśnie....
-
...mieszkają też i kajmany...
-
śliczny :)
-
małe Kolorado :)
-
ładny kanion... :)
-
ja widziałem cudne zdjęcia zimowe - ale wiadomo, to pwne sprawy utrudnia...
-
Dla chętnych - zdjęcia dodane :))