Komentarze użytkownika dino, strona 835

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.06.2009 17:56)
    w górze i na ziemii... :)
  2. dino
    dino (03.06.2009 17:55)
    w każdym razie nieźle się prezentuje...
  3. dino
    dino (03.06.2009 17:54)
    a nie widać, że blue.... :)
  4. dino
    dino (03.06.2009 17:53)
    oooo! właśnie....
  5. dino
    dino (03.06.2009 17:52)
    ...mieszkają też i kajmany...
  6. dino
    dino (03.06.2009 17:52)
    śliczny :)
  7. dino
    dino (03.06.2009 17:51)
    małe Kolorado :)
  8. dino
    dino (03.06.2009 17:50)
    ładny kanion... :)
  9. dino
    dino (03.06.2009 17:49)
    ja widziałem cudne zdjęcia zimowe - ale wiadomo, to pwne sprawy utrudnia...
  10. dino
    dino (03.06.2009 17:27)
    Dla chętnych - zdjęcia dodane :))