Komentarze użytkownika dino, strona 834

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.06.2009 19:27)
    Iwonka :)
  2. dino
    dino (03.06.2009 19:26)
    Iwonka - niezawodna :)
  3. dino
    dino (03.06.2009 19:04)
    małpka bezimiennna przyjmuje, ale nie wie, że dostała....plusa... :))


    dzięki!


  4. dino
    dino (03.06.2009 18:45)
    ależ Ty dosłowna jesteś - jeżdżę zawsze z drugim aparatem - z tym, co go już Saltus wykpiła
  5. dino
    dino (03.06.2009 18:33)
    dzięki smoku i loca :)
  6. dino
    dino (03.06.2009 18:33)
    Akurat to nie mojego autorstwa - miałem małpkę i prosiłem o fotkę...
  7. dino
    dino (03.06.2009 18:22)
    sagnes :)
  8. dino
    dino (03.06.2009 18:22)
    sagnes :)
  9. dino
    dino (03.06.2009 18:22)
    sagnes :)
  10. dino
    dino (03.06.2009 18:22)
    sagnes :)