Komentarze użytkownika dino, strona 829

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.06.2009 22:30)
    a ja mam to okno od środka - kamienica ma właścicieli, którzy tam mieszkają.
    Tylko kilka razy w roku można zwiedzać wnętrze - muszę poskanować moje stare zdjęcia...
  2. dino
    dino (03.06.2009 22:11)
    fiera :)
  3. dino
    dino (03.06.2009 22:11)
    fiera :)
  4. dino
    dino (03.06.2009 21:31)
    Mimblo - dziękuję :)
  5. dino
    dino (03.06.2009 20:49)
    zgadzam się ze Smokiem - odwiedzam siebie co jakiś czas Hanauma Bay...
  6. dino
    dino (03.06.2009 20:48)
    ja widziałem na termometrze w Furnace Creek tylko 118F, ale już było późno po południu :)
  7. dino
    dino (03.06.2009 20:43)
    znikam na trochę... :)
  8. dino
    dino (03.06.2009 20:41)
    "....jasne niebo, czysta woda, bujna zieleń..."
  9. dino
    dino (03.06.2009 20:40)
    piękne wybrzeże!
  10. dino
    dino (03.06.2009 20:39)
    jak w szwajcarskim zegarku :)